• Kamil Durczok
  Kamil Durczok liderem wśród prowadzących programy informacyjne w Polsce. Szef "Faktów" TVN zajął pierwsze miejsce zarówno w rankingu na najlepszego, jak i najbardziej rozpoznawalnego prezentera. Zaraz za nim uplasował się Maciej Orłoś z "Teleexpressu".
 • Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko - od niedawna szef „Wiadomości” - mówi portalowi dziennik.pl o przyszłości flagowego programu informacyjnego TVP, kadrowych problemach i politycznych naciskach, których ponoć nie było. „Każdego dnia jestem gotów do rozliczeń” – twierdzi Kraśko, zapewniając że "Wiadomości" przeżywają teraz okres odwilży.
 • Piotr Kraśko, dziennikarz z kilkunastoletnim doświadczeniem, od ponad miesiąca pełni funkcję redaktora naczelnego "Wiadomości". W rozmowie z Faktem wyjawił, jakie zmiany planuje wprowadzić w serwisie, opowiedział o trudnościach związanych z nowym wyzwaniem zawodowym i zdradził, jakim szefem zamierza być dla swoich redakcyjnych kolegów.
 • Piotr Kraśko
  Piotr Kraśko od kilku dni pełni obowiązki szefa "Wiadomości", informuje Fakt. Dziennikarz chwilowo zastępuje redaktora naczelnego serwisu, Karola Małcużyńskiego.
 • Małgorzata Wyszyńska i Piotr Kraśko
  "Wiadomości" - główny program informacyjny TVP - otrzymały walentynkowy prezent w postaci odnowionego studia. Nowa czołówka, oprawa graficzna, scenografia, a do tego lepsza jakość dźwięku i oświetlenia - to najważniejsze zmiany. Gospodarzami "Wiadomości" pozostaną Małgorzata Wyszyńska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec. Bez zmian pozostaje także codzienna godzina emisji programu - 19.30. Zobacz zdjęcia!