• Katarzyna Warnke
  Gwiazda filmów Patryka Vegi słynie z kontrowersyjnego wizerunku. Nie jest zatem zaskoczeniem, że 40-letnia aktorka zdecydowała się na sesję rozbieraną w "Playboyu".
 • Grudniowy Playboy z kalendarzem
  Playmates są wieczne! Piękne, seksowne, a co najważniejsze WCIĄŻ NAGIE amerykańskie króliczki "Playboya" wzięły udział w nowym projekcie. W grudniowym numerze męskiego magazynu znajdziecie ekskluzywny kalendarz na rok 2016 ze zdjęciami Gavina O'Neilla.
 • Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Edyta Olszówka
  Rozbierane zdjęcia Edyty Olszówki pojawiły się w „Playboyu” dwukrotnie. Aktorka zadebiutowała w 2000 roku. Sesja pt. „Naga prawda o latach 50.” przypadła do gustu czytelnikom, jednak na kolejną musieli czekać aż 3 lata. Zobacz zdjęcia!
 • Kasia Porycka
  Na okładce najnowszego "Playboya" pojawiła się Kasia Porycka. W numerze znajdziecie m.in. gorącą sesję modelki, inspirowaną filmami 007. Zobacz gorące fotki!
 • Wydania "Playboya" w Ameryce Łacińskiej
  Decyzja wydawców „Playboya” o rezygnacji z publikowania nagich zdjęć spotkała się z niemałym zaskoczeniem czytelników… Okazuje się jednak, że zmiany dotyczą amerykańskiego wydania, a o kształcie lokalnych wersji pisma mają zadecydować redaktorzy. Dziś wiadomo, że bez zmian pozostanie wydanie brazylijskiej, argentyńskie i meksykańskie…
 • Renata Dancewicz
  Biust, na którego widok płakał Marek Kondrat w „Pułkowniku Kwiatkowskim” pojawił się na rozkładówce „Playboya” dwukrotnie… Sesje zdjęciowej z Renatą Dancewicz do dziś uchodzą za jedne z najgorętszych w historii polskiej edycji magazynu. Zobacz koniecznie!
 • Anna Korcz
  Wystarczyło jej odwagi, aby w latach 90. wystąpić w zmysłowej sesji zdjęciowej dla męskiego magazynu. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek zrzuciła ciuszki dla „Playboya” w 1999 roku. Zobacz zdjęcia zmysłowej Anny Korcz!
 • Playboy
  Wydawany od 1953 roku magazyn dla panów "Playboy" przestanie publikować zdjęcia w pełni nagich kobiet. Zdaniem wydawców, zmiany podyktował wymagający rynek...
 • Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...