• Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...
 • Małgorzata Rozenek, Alicja Bachleda-Curuś, Agnieszka Szulim
  Każda z nich może poszczycić się nienaganną figurą i wszystkie z pewnością nie raz były kuszone propozycjami ze strony magazynów dla panów. Dotychczas jednak, żadna z nich nie zdecydowała się na udział w rozbieranej sesji. Która ulegnie jako pierwsza?
 • Hayley Marie Coppin
  Hayley Marie Coppin rozpoczęła karierę w 2003 roku, pozując dla tabloidu „The Sun”. Od tamtej pory zdążyła się rozebrać dla takich męskich magazynów jak „Maxim”, „FHM”, „Nuts” czy „ZOO”. Oto najnowsza sesja zdjęciowa jednej z najbardziej pożądanych modelek świata...
 • Rachel Hunter
  Pojawienie się gwiazdy na okładce „Playboya” wywołuje zazwyczaj niemały szum medialny. Są jednak celebrytki, których rozbierane sesje nie były tak nagłośnione lub zostały już zapomniane. Zobacz galerię!
 • Tak kiedyś wyglądały polskie gwiazdy na okładkach "Playboya"
  Polska edycja magazynu "Playboy" liczy sobie już 20 lat. W tym czasie, na okładce najpopularniejszego pisma dla mężczyzn ukazało się wiele znakomitych polskich aktorek, piosenkarek i osobowości telewizyjnych. Zobacz, jak lata temu rodzime gwiazdy prezentowały się na okładce kultowego "Playboya".
 • Radosław Majdan
  Fanki przystojnego piłkarza mogą zapomnieć o tym, że jeszcze poderwą swojego idola. Radosław Majdan ma nową dziewczynę: piękną i utalentowaną. Ma na imię Dasza i jest Ukrainką.