• Britney Spears
  Mimo, że są tacy którzy zarzucają mu przedmiotowe traktowanie kobiet, nie da się ukryć, że twórca "Playboya" przyczynił się do rozkwitu kariery nie jednej gwiazdy. Niestety nie wszystkie panie (mimo próśb i usilnych starań) mogły się dla niego rozebrać...
 • Carrie Tivador
  To chyba jedna z najbardziej doświadczonych modelek zza oceanu... Kanadyjska piękność Carrie Tivador przekroczyła już próg 30 lat, a w świecie modelingu obraca się od 13 roku życia. Jej zdjęcia umieszczono na 17 okładkach magazynu Elle... Teraz trafiły do "Playboya". Zobacz galerię!
 • Jaime Pressly
  To jedne z najpiękniejszych zdjęć, jakie kiedykolwiek opublikowano na łamach magazynu "Playboy". Sesja zdjęciowa odbyła się z udziałem amerykańskiej aktorki i modelki Jaime Pressly. Czytelnicy portalu listal.com docenili fotografie, umieszczając modelkę na 5 miejscu rankingu najgorętszych króliczków wszech czasów... Zobacz galerię!
 • Gorące Tajki z Playboya
  Najpopularniejszy na świecie, ilustrowany magazyn erotyczny dla mężczyzn posiada 39 edycji światowych. Na rozkładówkach Playboya możemy podziwiać nagie zdjęcia seksownych Latynosek, Azjatek czy mieszkanek Afryki. Oto pierwsza odsłona galerii prezentującej króliczki z zagranicznych edycji magazynu!
 • Króliczki Playboya
  Choć czasy seksownych "boczków", fałdek tłuszczu na brzuch i dużych naturalnych biustów minęły bezpowrotnie, wielu mężczyzn z sentymentem wraca do takich zdjęć modelek... Oto fotografie z archiwalnych numerów "Playboya". Zobacz koniecznie!
 • Monika Pietrasińska
  Pochodzi z Lublina, a pierwsze kroki w modelingu stawiała 8 lat temu. 25-letnia Monika Pietrasińska przyjęła propozycję wydawców amerykańskiego Playboya i rozebrała się na jednej z dominikańskich plaż. Zobacz galerię!
 • Cindy Crawford
  Kiedy pozowała do tych zdjęć miała 32 lata i kilkunastoletnie doświadczenie w pracy przed aparatem. Tak Cindy Crawford, jedna z najsłynniejszych amerykańskich modelek, zachwycała czytelników "Playboya" w 1998 roku. Zobacz galerię!
 • Amanda Streich
  Skończyła dopiero 19 lat, a już rozkochała w sobie czytelników amerykańskiego pisma dla mężczyzn. Amanda Streich to jedna z najmłodszych kobiet, która dostała rozkładówkę Playboya (światowa edycja) i pierwsza Polka, która została Playmate. Zobacz galerię!
 • Paz de la Huerta
  Tym razem przed obiektywami fotografów "Playboya" stanęła Paz de la Huerta, znana z serialu "Zakazane imperium". Aktorka nie jest obdarzona klasyczną urodą i nie przypomina żadnej z hollywoodzkich piękności. Mimo to cieszy się ogromną popularnością wśród panów, czego dowodem jest już kolejna rozkładówka "Playboya" z jej udziałem. Zobacz galerię!
 • Emerytowane króliczki Playboya
  Co dzieje się z dziewczynami "Playboya" po przejściu na emeryturę? Większość fanów szybko o nich zapomina, jednak nie wszyscy... Fotograf Robyn Twomey, chcąc uchronić króliczki od zapomnienia, postanowił je sportretować. Nieretuszowane fotografie zachowują realizm i podkreślają ulotność piękna i seksualności. Zobacz galerię!