• Daniella Chavez
  Piękna Daniella Chavez jest jednym z najpopularniejszych króliczków Playboya w Ameryce Południowej, a w ubiegłym roku została okrzyknięta maskotką Copa America 2015. Ponętna chilijska modelka nie znosi porażek… Kiedy zajęła trzecie miejsce w jednym z konkursów piękności, opublikowała w internecie swoje nagie zdjęcie pod prysznicem, okraszone podpisem „wypchajcie się”…
 • Rachel Mortenson
  Na okładkę najnowszego wydania magazynu "Playboy" trafiła amerykańska modelka Rachel Mortenson. Ślicznotka zaprezentowała swoje seksowne krągłości w trakcie sesji zdjęciowej stylizowanej na lata 70. Zobacz koniecznie!
 • Aneta Zając
  Aneta Zając, po spektakularnym sukcesie "Tańca z gwiazdami", postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym, grzecznym wizerunkiem. Pomóc ma jej w tym rozbierana sesja dla "Playboya". Oto, jak celebrytka tłumaczy swoją decyzję.
 • Króliczki Playboya
  Choć czasy seksownych "boczków", fałdek tłuszczu na brzuch i dużych naturalnych biustów minęły bezpowrotnie, wielu mężczyzn z sentymentem wraca do takich zdjęć modelek... Oto fotografie z archiwalnych numerów "Playboya". Zobacz koniecznie!
 • Emerytowane króliczki Playboya
  Co dzieje się z dziewczynami "Playboya" po przejściu na emeryturę? Większość fanów szybko o nich zapomina, jednak nie wszyscy... Fotograf Robyn Twomey, chcąc uchronić króliczki od zapomnienia, postanowił je sportretować. Nieretuszowane fotografie zachowują realizm i podkreślają ulotność piękna i seksualności. Zobacz galerię!
 • Jenny McCarthy
  39-letnia seksboma wciąż zachwyca! Jenny Mc Carthy na okładce „Playboya” pojawiła się już po raz szósty. Swoją pierwszą rozbieraną sesję miała 20 lat temu. Zobacz zdjęcia!
 • Żona gwiazdora niczym "króliczek Playboya"
  Karol Strasburger pochwalił się swoją żoną. Piękna ukochana prezentera wyglądała prawie jak "króliczek Playboya"