• Kuba Wojewódzki, Magdalena Ogórek
  Magdalena Ogórek zakończyła swoją kampanię wyborczą z bardzo słabym wynikiem. I choć nie udało jej się zostać prezydentem, z pewnością może liczyć na wiele ciekawych propozycji zawodowych. Jako jeden z pierwszych, zadzwonił do niej w tej sprawie Kuba Wojewódzki.
 • Sonia Wesołowska
  Do ścisłego finału konkursu na nową Wodziankę przeszły trzy kandydatki: Karolina Skwarska, Marta Staniszewska i Sonia Wesołowska... Odpowiedzialną rolą w programie Wojewódzkiego otrzymała ta ostatnia, a przy okazji udało jej się trafić na okładkę „Playboya”... Zobacz zdjęcia!
 • Kuba Wojewódzki zadebiutował ostatnio w roli fotografa "Playboya". Kobietą, która odsłoniła przed jego obiektywem swoje wdzięki, była Wodzianka. Modelka wyznała, nie miała oporów przed tą sytuacją, bowiem co tydzień rozbiera się przed swoim przełożonym.
 • Kuba Wojewódzki to prawdziwy człowiek renesansu. Jest dziennikarzem, showmanem, perkusistą, aktorem a teraz został także ... fotografem. I to nie byle jakim, bo współpracującym z "Playboyem".
 • Kuba Wojewódzki, któremu udało się namówić młodziutką aktorkę Martę Wierzbicką na rozbieraną sesję w Playboyu, jest niezwykle dumny ze swojego osiągnięcia. Obejrzenie rozkładówki magazynu poleca nawet ojcu Rydzykowi.
 • Marta Wierzbicka
  Marta Wierzbicka to najlepszy dowód na to, że kobieta zmienną jest. Jeszcze niedawno przekonywała wszystkich, że duże piersi to olbrzymi problem i zastanawiała się nad ich operacyjnym zmniejszeniem, a teraz zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu. „Pierwsze cycki RP” pojawią się już w majowym numerze.