• Orlen
  Orlen wyrzuca ze swoich stacji paliw magazyny dla panów. Chodzi między innymi o "Playboya" i "CKM" - twierdzi "Newsweek" na swojej stronie internetowej. Koncern odniósł się do tej informacji w komunikacie.
 • Hugh Hefner
  W wieku 91 lat zmarł w środę założyciel "Playboya" Hugh Hefner, który w latach 60. pomógł zapoczątkować rewolucję seksualną swoim przełomowy magazynem dla mężczyzn i zbudował wokół niego imperium biznesowe. Agencja AP nazywa Hefnera "palącym fajkę hedonistą". Modelka Joanna Krupa, której zdjęcia dwukrotnie znalazły się na okładce pisma, pożegnała go na swoim Instagramie.
 • Sarah Mcdaniel
  Po 62 latach królowania zdjęć nagich kobiet na okładkach „Playboya”, nadszedł czas wielkich zmian. W marcowym wydaniu magazynu próżno szukać roznegliżowanej seksbomby. Na pierwszej okładce nowej wersji pisma znalazła się Sarah McDaniel. Fotografia przypomina "selfie"...
 • Heidi Montag
  „Playboy” kusi czytelników zmysłowym pięknem kobiecego ciała już od ponad 60 lat. W tym czasie zdążył zaliczył co najmniej kilka wpadek. Od przesadnego retuszu, przez nietrafione pomysły na sesje, po nieatrakcyjne modelki... Oto najgorsze okładki „Playboya”według portalu blackbookmag.com.
 • Wydania "Playboya" w Ameryce Łacińskiej
  Decyzja wydawców „Playboya” o rezygnacji z publikowania nagich zdjęć spotkała się z niemałym zaskoczeniem czytelników… Okazuje się jednak, że zmiany dotyczą amerykańskiego wydania, a o kształcie lokalnych wersji pisma mają zadecydować redaktorzy. Dziś wiadomo, że bez zmian pozostanie wydanie brazylijskiej, argentyńskie i meksykańskie…
 • Playboy
  Wydawany od 1953 roku magazyn dla panów "Playboy" przestanie publikować zdjęcia w pełni nagich kobiet. Zdaniem wydawców, zmiany podyktował wymagający rynek...
 • Aneta Zając
  Na okładce najnowszego numeru magazynu „Playboy” pojawi się aktorka Aneta Zając. Zwyciężczyni „Tańca z gwiazdami” i gwiazda „Pierwszej miłości” postanowiła odsłonić swoją zmysłową i seksowną stronę... Zobacz zdjęcia!
 • Pierwsze okładki polskiego "Playboya"
  Pierwszy numer polskiej edycji magazynu „Playboy” ukazał się w grudniu 1992 roku i kosztował dokładnie 29 500 zł. Czytelnicy mieli wówczas okazję przeczytać wywiad z Lechem Wałęsą oraz obejrzeć zdjęcia Malwiny Rzeczkowskiej. Oto Polki, które jako pierwsze odważyły się rozebrać dla męskiego magazynu...
 • Stewardessa
  W najnowszym numerze magazynu "Playboy" pojawi się sesja inspirowana zawodem stewardessy... Roznegliżowana pracowniczka linii lotniczych "Air PLAYBOY" odkryje przed mężczyznami pikantne sekrety pracy na 11 km nad ziemią... Zobacz zdjęcia!
 • Olga Niedzielska
  W najnowszym numerze „Playboya” będziemy mogli podziwiać seksowne ciało Playmate Roku. Magazyn dla mężczyzn przyznał tytuł modelce, Oldze Niedzielskiej. Zobacz zdjęcia!