• Olga Niedzielska
    Na tle amerykańskiej edycji „Playboya” nie mamy się czego wstydzić… Tak udanych okładek najpopularniejszego magazynu dla mężczyzn pozazdrościłoby niejedno zachodnie czasopismo! Po tym jak amerykańscy wydawcy poinformowali o rezygnacji z rozbieranych zdjęć, polscy czytelnicy zastanawiają się, czy zmiany dotkną także naszej edycji… Póki co, przedstawiamy subiektywny ranking najgorętszych okładek „Playboya” jakie pojawiły się w Polsce. Zobacz koniecznie!
  • Marta Wierzbicka, gwiazdka serialu "Na Wspólnej", za namową Kuby Wojewódzkiego rozebrała się przed obiektywem, a jej zdjęcia zagościły na łamach "Playboya". Decyzja celebrytki spotkała się z licznymi głosami krytyki, ona sama jednak absolutnie nie żałuje tego kroku.
  • Kuba Wojewódzki, któremu udało się namówić młodziutką aktorkę Martę Wierzbicką na rozbieraną sesję w Playboyu, jest niezwykle dumny ze swojego osiągnięcia. Obejrzenie rozkładówki magazynu poleca nawet ojcu Rydzykowi.
  • Znana z roli w serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka ostatnio skupiła na sobie uwagę, występując w rozbieranej sesji dla "Playboya". Posiadaczka pokaźnego biustu przy okazji pożaliła się na swój los i... bóle pleców.
  • Marta Wierzbicka
    Marta Wierzbicka to najlepszy dowód na to, że kobieta zmienną jest. Jeszcze niedawno przekonywała wszystkich, że duże piersi to olbrzymi problem i zastanawiała się nad ich operacyjnym zmniejszeniem, a teraz zdecydowała się na rozbieraną sesję w Playboyu. „Pierwsze cycki RP” pojawią się już w majowym numerze.