• Pamela Anderson
  Lata mijają, a ona ciągle w doskonałej formie! To rekordowa ósma okładka Pameli Anderson w polskim "Playboyu" (a czternasta okładka w amerykańskim wydaniu). Najnowszą sesja zdjęciowa miała miejsce w rezydencji Hugh Hefnera, a jej autorką jest słynna fotograf Ellen von Unwerth.
 • Rachel Mortenson
  Na okładkę najnowszego wydania magazynu "Playboy" trafiła amerykańska modelka Rachel Mortenson. Ślicznotka zaprezentowała swoje seksowne krągłości w trakcie sesji zdjęciowej stylizowanej na lata 70. Zobacz koniecznie!
 • Patrycja Mikuła, Krzysztof Król
  Patrycja Mikuła na co dzień dodaje uroku piłce nożnej, jako żona piłkarza Piasta Gliwice, Krzysztofa Króla. Jej urodę docenili także Amerykanie. Pochodząca z Rzeszowa modelka zrobiła furorę w USA jako jedna z najładniejszych dziewczyn w MMA. Na swoim koncie ma także dwa tytuły dziewczyny miesiąca amerykańskiej edycji "Playboya".
 • Amanda Streich
  Skończyła dopiero 19 lat, a już rozkochała w sobie czytelników amerykańskiego pisma dla mężczyzn. Amanda Streich to jedna z najmłodszych kobiet, która dostała rozkładówkę Playboya (światowa edycja) i pierwsza Polka, która została Playmate. Zobacz galerię!