• Andrzej Duda - 1,6 mln podpisów
  Choć do rejestracji kandydata w prezydenckim wyścigu wystarczy 100 tys podpisów, to politycy składają w PKW znacznie dłuższe listy. Rekordzistą jest kandydat PiS Andrzej Duda. Ile podpisów zebrali jego konkurenci?
 • Bronisław Komorowski, Andrzej Duda
  Bronisław Komorowski i Andrzej Duda mają już ponad 100 tysięcy zebranych podpisów pod swymi kandydaturami w wyborach prezydenckich, a to oznacza, że przekroczyli próg wymagany przy rejestracji przez Państwową Komisję Wyborczą - wynika z nieoficjalnych informacji dziennik.pl. Sztaby, przynajmniej na razie, nie chcą mówić na ten temat.
 • Mariusz Błaszczak i poseł Grzegorz Schreiber
  PiS zebrał 120 tysięcy podpisów pod inicjatywą "Uczciwe Wybory" i złożył ją w Sejmie jako projekt obywatelski. Szef Klubu Parlamentarnego Mariusz Błaszczak zaznacza, że propozycje klubów opozycyjnych zwykle są odrzucane w pierwszym czytaniu. PiS ma sposób na rozwiązanie kłopotu ze spalonym mostem Łazienkowskim
 • Paweł Kukiz
  Oficjalnie ma ogłosić swój start w wyborach w poniedziałek. Jednak już teraz Radio Wrocław ogłosiło, że były lider zespołu Piersi, a obecnie radny sejmiku dolnośląskiego, zamierza wystartować w wyborach na prezydenta Polski.