• Eurolot przejmuje nowe połączenia
    Eurolot przejmuje od 31 marca wszystkie krajowe połączenia LOT-u . Ta decyzja jest częścią planu naprawczego przygotowanego dla narodowego przewoźnika. LOT od teraz ma wozić pasażerów tylko po Europie i na trasach transatlantyckich.
  • Od długiego weekendu majowego linie lotnicze Eurolot otworzą aż jedenaście bezpośrednich połączeń do Chorwacji. Z Warszawy przewoźnik startować będzie do Zadaru, Splitu, Dubrownika i Rijeki z lotniskiem na wyspie Krk. Z Gdańska - prócz ogłoszonych lotów do Dubrownika, Zadaru i Rijeki - na przełomie kwietnia i maja 2013 ruszą także rejsy do Splitu.
  • Salmolot OLT Express
    Polskie Linie Lotnicze LOT od 1 października br. będą latać z Warszawy do niemieckiego Hanoweru, wcześniej, od 20 sierpnia br. funkcjonować będzie połączenie Eurolotu z Poznania do Krakowa - poinformowały w czwartek spółki.
  • LOT może nadal latać z Krakowa do Chicago
    Decyzją poprzedniego prezesa LOT Sebastiana Mikosza trasa Kraków-Chicago ma zniknąć z rozkładu 27 października. Po dymisji Mikosza w LOT przeważa pogląd, że połączenie należy utrzymać. Jak ustalił "DGP", ma to być możliwe dzięki wynajęciu przez LOT samolotu.