• Kamil Durczok
  Sąd Apelacyjny w Warszawie nakazał wydawcy i pozwanym byłym dziennikarzom "Wprost" przeprosić Kamila Durczoka i zapłacić mu 150 tys. zł zadośćuczynienia. Wyrok jest prawomocny. Jak podaje press.pl Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że AWR "Wprost" i byli dziennikarze tygodnika "Wprost" nie muszą przepraszać Kamila Durczoka za dwa teksty z początku 2015 roku, w których opisano przypadki molestowania i mobbingu w redakcji "Faktów" TVN. Wyrok nie jest prawomocny.
 • Kamil Durczok
  Sąd I instancji częściowo uwzględnił powództwo Kamila Durczoka przeciwko "Wprost". Tygodnik musi teraz przeprosić Durczoka i wypłacić mu 500 tys. złotych.
 • Kamil Durczok
  Kamil Durczok zapowiadał pozwy sądowe przeciwko tygodnikowi "Wprost" w sprawie podejrzeń o molestowanie i pierwszy z nich został już złożony w sądzie - dowiaduje się Radio ZET. Według informacji redakcji miesięcznika "Press", były dziennikarz "Faktów" TVN domaga się 2 milionów złotych.
 • Kamil Durczok "Fakty"
  Nie tylko wydawca tygodnika "Wprost", ale również dziennikarze, którzy przygotowali publikacje, mają zostać pozwani przez Kamila Durczoka. Powiedział o tym w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl adwokat szefa "Faktów" TVN.
 • Jan Hartman
  Profesor Jan Hartman, a na jego kolanach komputerowo wklejona kilkunastoletnia dziewczynka. Do tego tytuł: "Prof. Hartman: Kazirodztwo jest ok" - taką okładką opatrzyła nowe wydanie tygodnika redakcja "Wprost". Jan Hartman ogłosił, że idzie do sądu.
 • Tomasz Adamek
  Tomasz Adamek, kandydat Solidarnej Polski w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zapowiedział, że pozwie tygodnik "Wprost" za artykuł o jego rzekomych związkach z mafią. Twierdzi jednak, że pozew złoży w amerykańskim sądzie - podaje tokfm.pl.
 • Bartosz Arłukowicz
  "Na dziś nie widzę powodów, aby wiceminister zdrowia Sławomir Neumann składał dymisję" - powiedział w piątek minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Głos zabrał podczas specjalnie zwołanego posiedzenia sejmowej komisji zdrowia.
 • Sąd
  Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa z zawiadomienia firmy CAM Media w związku z artykułem dziennikarzy "Wprost". Tygodnik zasugerował, że minister transportu Sławomir Nowak pomagał właścicielom firmy w zdobywaniu rządowych kontraktów.
 • Michał M. Lisiecki - wydawca "Wprost" i "Do Rzeczy"
  Platforma Mediowa Point Group S.A., wydawca m.in. "Wprost" i "Do Rzeczy", złożyła zawiadomienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez prezesa PKP, Jakuba Karnowskiego. To odpowiedź na wcześniejszy donos do CBA, który złożył na PMPG S.A. Zarząd PKP.
 • Nowak oskarża "Wprost" o próbę zastraszenia na zlecenie ludzi powiązanych z PKP. - Widzę z zachowania "Wprost" próbę zastraszenia publicznego, pewnie w czyimś interesie, co do tego nie mam wątpliwości. Bardzo wyraźnie formułuję zarzut w stosunku do tej gazety, że jest interesowna - Sławomir Nowak skomentował w Poranku TOK FM publikacje tygodnika "Wprost" na jego temat.