• Za kierownicą
  Do naprawy w Polsce ma wkrótce trafić 300 duńskich samochodów osobowych po wypadkach drogowych. W ten sposób jedna z duńskich firm ubezpieczeniowych chce uniknąć wysokich kosztów takich usług w swym kraju. 
 • Wypadek na imprezie Gran Turismo Polonia w Poznaniu
  Dramatyczny finał imprezy Gran Turismo Polonia w Poznaniu. 17 osób zostało rannych, w tym 4 ciężko, gdy rozpędzone sportowe auto marki Koenigsegg wjechało w tłum widzów.
 • Wypadek na imprezie w Poznaniu
  Blisko 20 osób zostało rannych w wypadku, do którego doszło podczas imprezy motoryzacyjnej w Poznaniu.
 • Policyjne samochody Porsche Carrera 4S oraz Cayman zrobiły furorę na poznańskich ulicach. Niesłusznie jednak zaczęto oskarżać policję o trwonienie pieniędzy na luksusowe auta. Okazało się bowiem, że te modele zmierzały jedynie na miejsce targów motoryzacyjnych i prawdopodobnie są formą promocji i atrakcji poznańskiego Moto Show. Jak słusznie bowiem zauważali internauci, auta nie miały policyjnych rejestracji i oznakowania świetlnego na dachu. Posłuchajcie jednak, jakie reakcje wywołały wśród kierowców.
 • Za kierownicą
  Była już błyszcząca płyta CD na lusterku, spreje w TV-marketach - wszystko, by oszukać fotoradar. Teraz pojawił się nowy sposób na jazdę z czystym kontem. Urządzenie wygląda niepozornie...
 • Kobieta za kierownicą
  Kraków, Białystok, Wrocław i Poznań. Kolejne polskie miasta planują wdrożyć inteligentne systemy sterowania ruchem drogowym, tzw. ITS. Mają być podobne do tych, jakie z powodzeniem działają już w Londynie i Sztokholmie, przynosząc wymierne korzyści.
 • NaviExpert monitoruje natężenie ruchu na polskich drogach
  Przez ten najnowszy ranking nie pozostaje nic innego, jak usiąść i płakać. Wygląda na to, że najgorsze życie czeka nad Wisłą. Eksperci wzięli też pod lupę jedną ze sztandarowych inwestycji rządu Tuska…
 • Więcej samochodów z Polski. Fiat liderem
  W styczniu 2011 r. produkcja aut osobowych i dostawczych w Polsce wyniosła 68 829 sztuk, co oznacza wzrost o 3,6 proc. w stosunku do grudnia 2010 r. - podał w komunikacie Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.