• Sektor kibiców Lecha Poznań podczas meczu grupy mistrzowskiej ostatniej kolejki sezonu Ekstraklasy z Legią Warszawa
  Kilkanaście tysięcy złotych wyniesie koszt naprawy ogrodzenia, które zostało zniszczone podczas niedzielnego meczu piłkarzy Lecha z Legią. Poznański klub poniesie większe straty z tytułu organizacji meczów bez kibiców - to kilka milionów złotych
 • Spotkanie ewangelizacyjne na stadionie
  W ramach centralnych uroczystości 1050-lecia chrztu Polski na Inea Stadionie w Poznaniu odbywa się spotkanie ewangelizacyjne. - Dzisiaj chcemy się cieszyć; spotykamy się w formie nieoficjalnej, życzliwi jedni drugim i jednocześnie wdzięczni za tych, którzy doprowadzili do chrztu Polski - mówił abp Stanisław Gądecki.
 • Otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu w 2010 roku
  To był pierwszy całkowicie gotowy stadion na Euro 2012. Poznań pęczniał z dumy. Nie jest jednak pięknie. CBA węszyło długo wokół areny i szykuje doniesienie do prokuratury.
 • X Fighters odbędzie się w Poznaniu
  Zawody Red Bull X-Fighters, które miały być pierwszą imprezą na budowanym Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 6 sierpnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu - poinformował w piątek prezydent Poznania Ryszard Grobelny.
 • CBA zabezpiecza dokumenty
  Agenci CBA weszli rano do Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego w Warszawie, Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz czterech prywatnych firm m.in. z Ostrowa Wielkopolskiego i Poznania. Sprawa związana jest z modernizacją Stadionu Miejskiego w Poznaniu.
 • Stadion w Poznaniu
  Agenci CBA zabezpieczają w czwartek dokumentację związaną z modernizacją stadionu miejskiego w Poznaniu. Jak poinformował rzecznik Biura Jacek Dobrzyński, funkcjonariusze zbierają dokumenty m.in. w tamtejszym urzędzie wojewódzkim, miejskim oraz w siedzibie spółki Euro Poznań 2012.
 • Sting w Poznaniu. To już dziś!
  Występ Stinga w towarzystwie Royal Philharmonic Concert Orchestra uświetni oficjalne otwarcie Stadionu Miejskiego w Poznaniu. Koncert już dziś.  Poznański obiekt to pierwsza gotowa z czterech polskich aren przygotowywanych na piłkarskie mistrzostwa Europy w 2012 roku.
 • Anna Maria Jopek zaśpiewa przed Stingiem
  Anna Maria Jopek zaśpiewa przed koncertem Stinga z okazji otwarcia pierwszego w Polsce Stadionu na Euro 2012 - poinformował prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Koncert odbędzie się 20 września.