• W czerwcu zaczyna się sezon urlopowy. Wakacje nie są jedynym wydatkiem, który trzeba sfinansować w okresie letnim. Dla wszystkich, którzy w czerwcu potrzebują dodatkowych środków, przygotowaliśmy ranking kredytów i pożyczek gotówkowych. W którym banku znajdziemy najkorzystniejsze warunki?
  • Kobieta trzyma pieniądze
    Jak każde rozwiązanie, także pożyczki społecznościowe nie są pozbawione zalet i wad. Social lending cieszy się w Polsce raczej niewielką popularnością, jednak użytkownicy największego polskiego serwisu, za pośrednictwem którego można realizować tego typu transakcje pożyczyli sobie już ponad 100 mln zł.
  • Z punktu widzenia klientów, największymi przewagami mikropożyczek udzielanych przez Internet jest ich dostępność, szybkość uzyskania oraz zredukowany poziom niezbędnych formalności. Jak wysoka jest przeciętna mikropożyczka? Na jak długo jest przyznawana i czy otrzyma ją każdy?
  • pieniądze złoty
    Listopad to gorący okres dla banków i ich klientów – zbliżają się wydatki związane z końcem roku i zwiększa się zapotrzebowanie na kredyty i pożyczki gotówkowe. Sprawdziliśmy, w którym banku najtaniej pożyczymy 10 tysięcy złotych. Na szczycie listopadowego rankingu znalazły się eurobank oraz Bank BPH.
  • W październiku najtaniej pożyczymy 5 tysięcy złotych w Invest Banku i w Banku Millennium – bez względu na to, czy jesteśmy nowymi, czy obecnymi klientami banku. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej wśród polskich banków, która jest podstawą naszego październikowego rankingu kredytów i pożyczek gotówkowych.
  • Kredyt gotówkowy to jeden z popularniejszych sposobów zdobycia gotówki na - często niespodziewane - wydatki. TotalMoney.pl postanowił sprawdzić, w którym banku najkorzystniej załatamy domowy "deficyt budżetowy".