• Kolor – subtelny czy odważny?
    Prezent w postaci eleganckiej i kuszącej bielizny ucieszy każdą kobietę pod warunkiem, że mężczyzna dobrze przygotuje się do zakupu tego szczególnego upominku. Znajomość osobowości, rozmiaru i gustu wybranki oraz podstawowych zasad wyboru bielizny to istotne kwestie! Oto praktyczny poradnik dla panów przygotowany przez serwis ulubionabielizna.pl.
  • Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę w wartości 3, 5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.
  • Mężczyzna kupuje prezent kobiecie
    Ciekawa jesteś, co twój mężczyzna kupił ci w tym roku na Gwiazdkę? Najprawdopodobniej świątecznych sprawunków… jeszcze nie zaczął. Desperackie wyprawy do sklepów na ostatnią chwilę, tłum panów w sklepach z biżuterią i bielizną oraz wykupywanie zapasów legendarnych perfum Chanel No. 5… Oto mężczyzna na świątecznych zakupach.
  • Czy Święty Mikołaj potrzebuje małej podpowiedzi? Dobrym pomysłem na prezent, który ucieszy oboje, jest zmysłowa bielizna. Marka Freya przygotowała świąteczną ofertę: gwiazdkowe modele bielizny połączone z profesjonalnym brafittingiem i wprowadzeniem w sztukę odpowiedniego zakładania bielizny. Lista sklepów znajduje się na stronie www.brastyle.pl. A oto świąteczna kolekcja bielizny tej marki.