• Prezenty z apteki
  Wydaje ci się, że apteka to ostatnie miejsce, w którym można kupić prezent pod choinkę? Bardzo się mylisz. Znajdziesz tu niespodzianki nie tylko dla seniora, ale nawet wybrednej nastolatki. Zobacz nasze propozycje.
 • Prezenty dla odchudzających się
  Dla partnerki, męża, teściowej, ale i siostrzeńców czy bratanków, którzy przesadzili w ostatnim czasie z jedzeniem hamburgerów. Jest kilka takich prezentów, które uszczęśliwią osoby wiecznie odchudzające się, jak i te, które chcą w karnawale zachwycać nienaganną figurą.
 • Prezenty gwiazdkowe dla niej
  Szukasz prezentu dla mamy, babci, siostry lub przyjaciółki? Gdy totalnie nic nie przychodzi Ci do głowy, a do tego czas do świąt szybko się kurczy, trzeba postawić na sprawdzone rozwiązanie. Co z pewnością trafi w gust każdej kobiety? Agito.pl podpowiada co położyć pod choinką.
 • gwiazdkowy prezent
  Oglądając ten filmik, chciałoby się powiedzieć: spieszmy się cieszyć prezentami, bo szybko się niszczą. Bohater nagrania otrzymał na święta wymarzony tablet, chwilę potem wydarzył się dramat...
 • Gwiazdkowy prezent dla ukochanego
  Preparaty poprawiające libido, afrodyzjaki czy inne ulepszacze seksu mogą być dobrym gwiazdkowym prezentem dla partnera. Zobacz.
 • Jaki prezent dla mężczyzny?
  Nie chcesz po raz kolejny uszczęśliwiać swojego partnera parą skarpetek, krawatem albo zestawem kosmetyków do golenia? Co kupić najbliższemu mężczyźnie, żeby jego radość z prezentu nie była udawana? Zobacz galerię!
 • Prezent pod znakiem zdrowia
  Chciałbyś się porządnie przebadać, ale nie masz czasu, by stać w kolejkach po skierowania? Ciągle brakuje ci pieniędzy na karnet do klubu fitness? Może więc poproś Mikołaja, by obdarował cię prezentami, które zadbają o twoje zdrowie...
 • Gwiazdkowe prezenty dla babci i dziadka
  Wbrew pozorom obdarowanie babci lub dziadka atrakcyjnym gwiazdkowym prezentem wcale nie jest takie trudne. Święty Mikołaj na pewno ma kilka swoich prezentowych faworytów. Zobacz.
 • Katie Holmes, była żona Toma Cruisea, zamierza wydać na świąteczne prezenty dla ich wspólnej córki Suri ponad 30 tys. funtów. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem w ogrodzie za domem ma stanąć wiktoriański dom do zabaw. Czyżby aktorka chciała w ten sposób zrekompensować dziecku święta bez taty?
 • Pomysły na książkowe prezenty dla każdego
  Książka wybrana z myślą o pasjach i zainteresowaniach danej osoby, zawsze będzie doskonałym prezentem. Specjalnie dla naszych czytelników, przygotowaliśmy więc kilka pomysłów na gwiazdkowe podarunki w postaci książkowych tytułów, które mogą zainteresować mamę, tatę, ukochanego bądź dziecko .