• Jak wybrać perfumy na prezent?
  Mnóstwo osób marzy o prezencie w postaci pięknego flakonu perfum, o zapachu idealnie dopasowanym do ich temperamentu i osobowości. Niestety wielu Mikołajów czuje się zagubionych stając w perfumerii przed niekończącymi się półkami, na których stoją setki flakoników o przeróżnych kształtach i kolorach – wystarczy wypróbować trzy lub cztery zapachy, aby całkowicie stracić orientację. Na szczęście w perfumeriach Sephora konsultantki z chęcią i znawstwem doradzą przy doborze zapachu na każdą okazję, a asortyment perfum, w tym najgorętszych światowych nowości, jest ogromny.
 • Pachnący prezent na Dzień Ojca? Oto propozycje!
  Nie wiesz, co sprezentować tacie z okazji Dnia Ojca? Znakomitym pomysłem może okazać się pachnący upominek. Oto propozycje.
 • Oto najlepsze perfumy dla Niej
  Nasi czytelnicy i czytelniczki orzekli: najlepszy prezent dla kobiety to biżuteria lub perfumy. Co wybrać, jeśli decydujemy się na taki pachnący upominek? Najlepiej sięgnąć po zdanie specjalistów. Oto perfumy najlepsze, najpopularniejsze i z najpiękniejszą oprawą wśród tegorocznych propozycji. Perfumy godne Oscara.
 • Oto najlepsze perfumy dla Niego
  Flakon perfum to prezent, który również w jego przypadku może okazać się strzałem w dziesiątkę. Które wybrać? Najpiękniej pachnące, najchętniej kupowane a może te w najpiękniejszym opakowaniu? Oto czołówka męskich perfum!