• Narzędzia
  Lepszym prezentem na nadchodzący Dzień Ojca niż kosmetyki, krawat czy kolejna para skarpet mogą okazać się narzędzia do majsterkowania. Dalmierz, niwelator laserowy czy skrzynia o nietypowej konstrukcji mogą ucieszyć niejednego mężczyznę. Niezależnie od tego, czy lubi majsterkować, czy ma dwie lewe ręce, to takie gadżety wcześniej czy później okazują się przydatne.
 • Mężczyzna
  Niewidzialne notatki, rozpuszczalny papier i sekretne wiadomości widoczne dzięki lampie UV. Myślisz, że to domena filmów o Jamesie Bondzie? Niekoniecznie. Teraz każdy, kto marzył o byciu szpiegiem, może sprawić sobie gadżety agenta 007.
 • Militarne gadżety
  Styl militarny powraca na deski wybiegów. Projektanci mody lansują go w tym sezonie i polecają wszystkim prawdziwym mężczyznom. Specjalnie dla nich Empik przygotował kolekcję „Sztuka kamuflażu”. Utrzymana w militarnym stylu i w barwach ochronnych sprawdzi się podczas bliskich i dalekich wypraw na łono natury.
 • "Wojskowe zabawki"
  W ofertach licznych sklepów internetowych możemy znaleźć stary, ale wciąż sprawny sprzęt wojskowy… Transporter opancerzony, czołg, mobilna wyrzutnia rakiet… Koszt takiego prezentu waha się od 100 do 200 tys. zł.