• Papież Franciszek w Meksyku. Witają go tłumy
    Serca, róże i wierszyki - pisane także po włosku - znalazły się na laurkach, przygotowanych przez dzieci z parafii św. Łukasza w Radomiu. Wszystkie pojadą do Rzymu, bo adresatem walentynkowych kartek jest papież Franciszek. 
  • Dziecko
    Najlepiej przed Bożym Narodzeniem zarobią mikołajowie z dużych miast. Za taką atrakcję w Warszawie średnio trzeba będzie zapłacić od 150 do nawet 200 złotych. Taniej jest w mniejszych miejscowościach, gdzie odwiedziny brodatego gościa można zamówić już za 30 złotych. Podobne różnice między miejscowościami dotyczą usług przedświątecznego sprzątania, zrobienia świątecznych zakupów czy gotowania.
  • Para
    Bukiecik kwiatów mimozy to najczęstszy prezent, jaki dostają Włoszki w Dniu Kobiet. Przygotowano kilkanaście milionów takich małych bukietów - otrzymują je zarówno uczennice szkół podstawowych, jak i dorosłe kobiety.
  • Dzień Chłopaka już jutro a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezent? Bez paniki, oto kilka podpowiedzi na to, jak uczcić ten wyjątkowy dzień i sprawić radość ukochanemu mężczyźnie.