• Święta w TLC z gwiazdami: Anna Głogowska
  Jakie wydarzenie z dzieciństwa rozwiało wiarę w Świętego Mikołaja, co chciałaby znaleźć pod choinką w tym roku i jaki prezent szczególnie utkwił jej w pamięci. Anna Głogowska na antenie TLC opowiedziała o swoich Świętach.
 • Prezenty dla odchudzających się
  Dla partnerki, męża, teściowej, ale i siostrzeńców czy bratanków, którzy przesadzili w ostatnim czasie z jedzeniem hamburgerów. Jest kilka takich prezentów, które uszczęśliwią osoby wiecznie odchudzające się, jak i te, które chcą w karnawale zachwycać nienaganną figurą.
 • Rodzina z prezentami pod choinką
  Zamiast narzekać, że trudno jest kupić coś dla alergika (bo znowu okaże się, że na nikiel reaguje wysypką zaś ubranie wywołuje ataki kaszlu), lepiej poszukaj rzeczy, które załagodzą dolegliwości i ułatwią codzienne funkcjonowanie. Jest ich naprawdę sporo.
 • Przedświąteczny stres
  Rodzice dobrze wiedzą, o czym marzą ich dzieci, ale... kupują co innego. Komu Święty Mikołaj zamiast wyczekiwanego z niecierpliwością prezentu przynosi rozczarowanie? Pokazuje to najnowszy sondaż TNS Polska.
 • Młodzi greccy pływacy z klubu Olympiakos Pireus w liście do świętego Mikołaja napisali, że w prezencie pod choinkę chcieliby dostać... węgiel i ropę. Dzięki temu basen, na którym ćwiczą mógłby być ogrzewany także zimą.