• Dariusz Michalczewski i Barbara Michalczewska
  Dariusz Michalczewski nie szczędzi pieniędzy na zachcianki swojej ukochanej Basi. Żona byłego boksera dostaje wszystko, o czym zamarzy, a warunek jest jeden - nie może zabierać męża na zakupy.
 • Prezenty na Dzień Ojca
  Dzień Ojca już 23 czerwca, a w związku z tym świętem nachodzą nas pytania, czym obdarować tatę, by sprawić mu przyjemność. Oto 5 inspiracji, które pomogą wam wybrać idealny prezent. Zobacz galerię!
 • Prezenty gwiazdkowe dla niej
  Szukasz prezentu dla mamy, babci, siostry lub przyjaciółki? Gdy totalnie nic nie przychodzi Ci do głowy, a do tego czas do świąt szybko się kurczy, trzeba postawić na sprawdzone rozwiązanie. Co z pewnością trafi w gust każdej kobiety? Agito.pl podpowiada co położyć pod choinką.
 • Narzędzia
  Lepszym prezentem na nadchodzący Dzień Ojca niż kosmetyki, krawat czy kolejna para skarpet mogą okazać się narzędzia do majsterkowania. Dalmierz, niwelator laserowy czy skrzynia o nietypowej konstrukcji mogą ucieszyć niejednego mężczyznę. Niezależnie od tego, czy lubi majsterkować, czy ma dwie lewe ręce, to takie gadżety wcześniej czy później okazują się przydatne.
 • Mężczyzna
  Niewidzialne notatki, rozpuszczalny papier i sekretne wiadomości widoczne dzięki lampie UV. Myślisz, że to domena filmów o Jamesie Bondzie? Niekoniecznie. Teraz każdy, kto marzył o byciu szpiegiem, może sprawić sobie gadżety agenta 007.
 • Prezenty walentynkowe
  Mimo że do 14 lutego jest jeszcze trochę czasu, my już myślimy o walentynkach i związanych z nimi prezentach. Specjalnie na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy propozycje upominków dla niej, w trzech progach cenowych.
 • Kolor – subtelny czy odważny?
  Prezent w postaci eleganckiej i kuszącej bielizny ucieszy każdą kobietę pod warunkiem, że mężczyzna dobrze przygotuje się do zakupu tego szczególnego upominku. Znajomość osobowości, rozmiaru i gustu wybranki oraz podstawowych zasad wyboru bielizny to istotne kwestie! Oto praktyczny poradnik dla panów przygotowany przez serwis ulubionabielizna.pl.
 • Prezent dla twojej kobiety
  8 marca zbliża się wielkimi krokami. Macie już pomysł na prezent? Wybierając upominek dla bliskiej kobiety warto kierować się kilkoma prostymi zasadami.
 • Dzieci w strojach komunijnych
  Sezon komunijny czas zacząć. Przedstawiamy ranking topowych prezentów na komunię. „Topowych”, czyli najpopularniejszych, najbardziej wymarzonych, a często również – najdroższych… Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co jest ostatnim krzykiem mody w dziedzinie komunijnych prezentów, a co było modne 20 lat temu? Przeczytaj!
 • Nieudany prezent?
  Wybór satysfakcjonującego prezentu to nie lada sztuka. Naukowcy obnażyli jeden z sekretów sztuki dawania prezentów, który sprawia, że możemy zwiększyć lub zmniejszyć wartość podarku w oczach obdarowanego. Sprawdź, jakiego błędu lepiej unikać!