• W minioną sobotę widzowie zobaczyli pierwsze starcie wokalnych drużyn w programie "Bitwa na głosy 2", w którym zwyciężczynią była Edyta Górniak. Teraz czas na rywalizację czterech pozostałych zespołów, którymi dowodzą Natalia Kukulska, Monika Kuszyńska, Kamil Bednarek i Ryszard Rynkowski. Kto zwycięży kolejny muzyczny pojedynek?
 • Pierwsze starcie wokalnych drużyn w 2. edycji show "Bitwa na głosy" już za nami. W premierowym odcinku zwycięstwo przypadło 16-osobowej drużynie Edyty Górniak, która pokonała zespoły prowadzone przez Janusza Panasewicza, siostry Przybysz oraz Meza. Występy pozostałych 4 gwiazd zobaczymy w kolejnym odcinku programu.
 • Na wiosnę wszystkie polskie stacje telewizyjne przygotowały dla swoich widzów programy typu talent-show. Która z pięciu propozycji zyska największą popularność telewidzów?
 • Agnieszka Szulim
  Wielkie muzyczne show telewizyjnej Dwójki rusza już w najbliższy weekend. Zmagania ośmiu drużyn wokalnych prowadzących przez gwiazdy polskiej sceny, widzowie będą mogli oglądać w każdą sobotę. Dla tych, którym mało będzie muzyki i emocji pokazanych w programie, TVP2 przygotowało "Bitwę na głosy - After party", które poprowadzi Agnieszka Szulim.
 • Monika Kuszyńska
  W najbliższą sobotę, 18 lutego, w Łodzi, odbędzie się casting do ostatniej drużyny wokalnej muzycznego show „Bitwa na głosy”. Tym razem swój zespół skompletuje Monika Kuszyńska. Na co piosenkarka będzie zwracała uwagę przy wyborze wokalistów do swojej drużyny?
 • Mezo
  Połowa trenerów nowej edycji "Bitwy na głosy" już skompletowała swoje zespołu, kolejna czwórka gwiazd właśnie rozpoczyna castingi. Już 11 lutego, w Poznaniu, utalentowanych wokalistów do swojego zespołu będzie poszukiwał Mezo. W historii programu "Bitwa na głosy" będzie to pierwszy casting w tym mieście.
 • Natalia Kukulska
  To już pewne, Natalia Kukulska jest kolejną gwiazdą, która poprowadzi swoją wokalną drużynę w 2. edycji show "Bitwa na głosy". Piosenkarka jest aktualnie w trakcie kompletowania zespołu. Utalentowanych wokalistów poszukuje na castingach w Warszawie.
 • Joanna Liszowska
  Stacja TVP2 jest aktualnie w trakcie kompletowania ekipy do drugiej edycji programu "Bitwa na głosy". Jak donosi Fakt, najpoważniejszą kandydatką do roli prowadzącej show jest Joanna Liszowska. Aby skusić gwiazdę do udziału w programie, włodarze stacji proponują jej aż 12 tysięcy złotych za odcinek.