• Magda Gessler wielokrotnie była krytykowana za to, jak zachowuje się w programie "Kuchenne rewolucje". Restauratorka nie przejmuje się jednak takimi opiniami, bowiem uważa, że ostrego języka używa w dobrej wierze.
 • Zachowanie Magdy Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" budzi wiele kontrowersji. Ekspert Jacek Hołówka wyjaśnia, dlaczego widzowie chcą oglądać wulgarną i napastliwą restauratorkę, która niekiedy poniża innych ludzi.
 • Magda Gessler, jedna z największych gwiazd stacji TVN, traci popularność. Jej program "Kuchenne rewolucje" ogląda coraz mniej widzów, a w trakcie jego emisji, TVN zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym.
 • Dotychczasowe sezony programu "Kuchenne rewolucje" budziły sporo emocji, niekiedy spotykając się z protestami i oskarżeniami ze strony biorących w nich udział restauratorów. Magda Gessler zapewnia jednak, że to się zmieniło.
 • Magda Gessler często jest atakowana za swój program "Kuchenne rewolucje". Podczas gdy występującym w produkcji restauratorom, jak i jej kolegom po fachu zdarza się krytykować poczynania gwiazdy na wizji, ona sama jest zupełnie zadowolona z tego co pokazuje w swoim show.
 • Magda Gessler jest gospodynią dwóch najpopularniejszych programów kulinarnych w polskiej telewizji. Poczynania restauratorki na wizji, nie podobają się jednak jej koledze po fachu, Robertowi Makłowiczowi. Gessler postanowiła odpowiedzieć na jego zarzuty.
 • Magda Gessler, za sprawą dwóch programów rozrywkowych w stacji TVN, stała się największą, kulinarną wyrocznią w kraju. Okazuje się jednak, że osoby zajmujące się tematyką kulinariów, nie mają o tych produkcjach najlepszej opinii.
 • Program "Kuchenne rewolucje", którego gospodynią jest Magda Gessler budzi coraz więcej kontrowersji i protestów. Do oburzonych restauratorów dołączyli teraz dostawcy ryb, którzy zarzucają Gessler, że godzi w dobre imię ich produktu oraz firm.
 • "Kuchenne rewolucje"
  Już po raz kolejny w tym sezonie Magda Gessler zawita do Lublina. Jej zadaniem będzie ekspresowo uzdrowić restaurację „Orient Express”. Czy zdoła? Nie będzie łatwo! Zanim bowiem rozpocznie się prawdziwa rewolucja Magda Gessler przeegzaminuje tych, którzy muszą jej sprostać!
 • Kuchenne rewolucje
  W dzisiejszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler zawita do Gniezna. Przed nią nie lada wyzwanie – uzdrowić sytuację opustoszałej restauracji „LeoLibra”. Nie będzie łatwo! Bo jak mówi sama restauratorka – tak źle jak tu, jeszcze nie jadła! Czy Magdzie Gessler uda się to zmienić?