• Krytyka nie jest niczym przyjemnym. Przekonała się o tym Magda Gessler, której program "Kuchenne rewolucje" został ostatnio uznany za jeden z bardziej ogłupiających w polskiej telewizji. Restauratorka zupełnie nie zgadza się z taką opinią na temat swojej produkcji.
  • Magda Gessler znana jest z tego, że rewolucje robi od ręki. W dzisiejszym odcinku czeka ją jednak o wiele trudniejsze zadanie. Restauracja "Magnolia", do której ją zaproszono nie potrzebuje bowiem rewolucji, a… cudu! Jak poradzi sobie z tym Magda Gessler?
  • "Kuchenne rewolucje"
    Wszyscy wielbiciele kuchennych rewolucji Magdy Gessler już dziś wieczorem będą mogli obejrzeć premierowy odcinek nowego sezonu popularnego serialu. Na pierwszy ogień pójdzie restauracja "Kameralna" w Chodzieży. Czy charyzmatyczna restauratorka uratuje podupadający lokal?
  • Magda Gessler to nie tylko słynna restauratorka, ale także jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskich mediów. Jej program "Kuchenne rewolucje" budzi wiele kontrowersji, ale wciąż stanowi jedną z najchętniej oglądanych produkcji stacji TVN. W czym tkwi sekret Magdy Gessler?
  • Magda Gessler powraca na antenę TVN by uzdrawiać kolejne restauracje. Właśnie ruszył nowy sezon programu "Kuchenne rewolucje", w którym charyzmatyczna restauratorka zawita do niezbyt dobrze prosperujących lokali.
  • Magda Gessler na lotnisku
    Gwiazda "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler sporo lata samolotami. Znana restauratorka co miesiąc pojawia się w Kanadzie, ale nie tylko - czytamy w "Fakcie".