• Bronisław Wildstein
  Bronisław Wildstein zrezygnował z funkcji redaktora naczelnego Telewizji Republika i wiceprezesa kontrolującej ją spółki Telewizja Niezależna. Nie będzie też już prowadził w stacji swojego programu. Zwolnione przez Bronisława Wildsteina stanowiska redaktora naczelnego Telewizji Republika obejmie Tomasz Terlikowski.
 • CeZik
  Podczas, gdy polskie stacje telewizyjne startują z jesiennymi ramówkami, CeZik robi szydercze podsumowanie ich oferty programowej. Posłuchajcie, co sądzi o popularnych serialach i programach telewizyjnych.
 • Agata Młynarska, Maciej Kurzajewski
  Dotychczas Agata Młynarska była jedyną gospodynią codziennego programu "Świat się kręci". Jednak kiedy z powodu choroby dziennikarki, konieczne było znalezienie dla niej zastępcy, produkcja show doszła do wniosku, że od nowego sezonu na stałe wprowadzi dwoje gospodarzy.
 • Artur Boruc i Sara Mannei
  Sara Mannei, od niedawna Boruc, rozkręca swoją karierę na plecach sławnego męża. Para chętnie pokazuje się razem w mediach, gdzie Sara promuje swój modowy blog. Teraz okazuje się, że żona bramkarza dostała propozycję pracy w telewizji.
 • telewizyjne kity 2013
  Od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej trwają dyskusje nad poziomem polskiej telewizji. Poniżej prezentujemy nowości 2013 roku, które ten niski już poziom jeszcze bardziej zaniżają. Zgadzacie się z naszym wyborem największych telewizyjnych żenad ostatniego roku?
 • Małgorzata Rozenek w "Bitwie o dom"
  Małgorzata Rozenek wciąż jest jedną z największych gwiazd stacji TVN, jednak jeden z jej programów nie cieszy się taką popularnością, na jaką liczyli szefowie. Czy "Bitwa o dom" spadnie z anteny?
 • "Max Kolonko czy Tomasz Lis powinni już dawno być europejskimi komentatorami na takich antenach jak np. CNN" - stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Wojciech Cejrowski. Wyjaśnił też, dlaczego czuje, że jest groźny i w związku z tym prędzej czy później wyrzucą go z każdej telewizji.
 • Katarzyna Dowbor i Agata Młynarska w jesiennej ramówce zamieniły się stacjami telewizyjnymi. Pani Kasia tłumaczy jednak, że nikt nikogo nie wygryzł z poprzedniego miejsca pracy, a ona zajęła się programem, którym jej koleżanka po fachu, w ogóle nie była zainteresowana.
 • Kamera
  Kamery telewizyjne zarejestrowały moment, w którym zamachowcy samobójcy detonują dwie bomby przed siedzibą radia i telewizji w Damaszku. Błysk eksplozji widać było w tle za gościem, który w tym momencie udzielał na antenie wywiadu.
 • Czy Lemingi oglądają program Wojciecha Cejrowskiego? Podróżnik jest przekonany, że tak, bowiem w "Boso przez świat", choć nie ukrywa swoich konserwatywnych poglądów, nie stara się też wciskać ich widzom na siłę.