• A jednak, nowej menadżerce Dody nie udało się załatwić gwieździe posady w "Top Model". Twórcy programu zdementowali właśnie plotki, jakoby piosenkarka miała uświetnić swoją obecnością nową edycję.
 • Modelka plus size
  Już wiosną zadebiutuje trzecia edycja show "Top model", jednak tym razem w całkiem innym wydaniu. Promowanie wychudzonych dziewczyn o chłopięcych kształtach spotkało się z dużą krytyką, dlatego w kolejnej edycji zobaczymy modelki plus size, o prawdziwie kobiecej figurze. Czego możemy się spodziewać?
 • Michał Piróg od początku nie ukrywał swojego negatywnego zdania na temat programu "Woli i Tysio na pokładzie". Ostatnio tancerz wyznał, że gdyby jemu zdarzyło się wystąpić w takiej produkcji, z pewnością by się tego wstydził.
 • Kilka dni temu informowaliśmy, iż wbrew wcześniejszym spekulacjom, stacja TVN zdecydowała się na produkcję kolejnej edycji "Top model", która miałaby zagościć na antenie wiosną 2013 roku. Jednak po surowej karze, jaką na program nałożyła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, losy show o modelkach znów stoją pod znakiem zapytania.
 • Mamy dobrą informację dla wszystkich miłośników programu "Top Model". Okazuje się bowiem, że na antenie stacji TVN pojawi się kolejna edycja show o modelkach, jednak jeszcze nie tej jesieni. Na nowe odcinki trzeba będzie poczekać do wiosny 2013 roku.
 • Ich telewizyjna kariera zawisła na włosku. Ale to wcale nie oznacza, że narzekają teraz na nadmiar wolnego czasu i problemy finansowe. Wizerunek Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, czyli jurorów show "Top Model" i bohaterów programu "Woli i Tysio", nie ucierpiał.
 • Joanna Krupa musiała pogodzić się z faktem, że jesienią nie będzie błyszczała w polskiej telewizji jako jurorka "Top model". Piękna gwiazda nie narzeka jednak na brak pracy i już przygotowuje się do premiery swojego amerykańskiego reality show. W sieci właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.
 • Joanna Krupa i Marcin Tyszka w "Top model"
  Castingi do nowej edycji show "Top model" ruszyły pełną parą. Do udziału w programie namawia młode dziewczęta sama Joanna Krupa, która zapewnia, że telewizyjne show znacznie ułatwia uczestniczkom rozpoczęcie kariery modelki.
 • Casting do nowejycji "Top Model"
  W 3. edycji "Top Model" w jurorskim składzie Karolinę Korwin-Piotrowską zastąpi Katarzyna Sokołowska. Nowa jurorka już zabrała się do pracy. Zobacz, jak radziła sobie podczas pierwszego castingu w Poznaniu.
 • We wszystkich dotychczasowych edycjach show "Top Model" Anja Rubik występowała jako ekspertka wspierająca uczestniczki i dająca im cenne wskazówki przed pokazami i sesjami zdjęciowymi. W najnowszej odsłonie programu modelkę zobaczymy jednak tylko w jednym odcinku oraz w finale. Skąd ta zmiana?