• "Perfekcyjna Pani Domu"
  Program "Perfekcyjna Pani Domu" podbił już serca widzów TVN Style. Od pierwszego odcinka porady Małgorzaty Rozenek znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych programów tego kanału. Pod koniec czerwca, w niedzielne popołudnia produkcja zadebiutuje na antenie TVN. Czy szeroka publiczność pokocha "Perfekcyjną Panią Domu"?
 • Przed nami ostatni premierowy odcinek emitowanego przez TVN Style programu "Wiem, co jem" w sezonie wiosennym. Tym razem prowadząca Katarzyna Bosacka weźmie pod lupę sezonowe owoce.
 • Ola Kwaśniewska
  Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego próbowała swoich sił jako gwiazda telewizji. Niestety, okazuje się, że znane nazwisko nie wystarczy do tego, by zrobić karierę na szklanym ekranie. Ostatni program Oli i jej mamy Jolanty Kwaśniewskiej został zdjęty z anteny TVN Style i wszystko wskazuje na to, że już nie powróci.
 • Katarzyna Pakosińska w nowej i zaskakującej roli! Na swojej „Pakozetce” namówi na intymne zwierzenia mężczyzn z pierwszych stron gazet. Otwarcie zapyta ich o wszystko co kobiety chciałyby wiedzieć, ale boją się zapytać.
 • Operacje plastyczne, mimo swej powszechności wciąż są tematem interesującym opinię publiczną. W jesiennej ramówce stacji TVN Style pojawi się program, w którym ochotnicy zostaną poddani serii zabiegów i operacji upiększających. Twórcy nowego show szukają ochotników.
 • Perfekcyjna Pani Domu
  Program "Perfekcyjna Pani Domu" doczekał się polskiej edycji. Od kwietnia widzowie TVN Style mogą uczyć się, jak dbać o ład i porządek we własnym otoczeniu. Prowadząca Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach programu i zdradziła, z jakimi problemami zmagają się najczęściej polskie gospodynie.
 • "Miasto Kobiet"
  Talk-show stacji TVN Style wrócił na antenę zupełnie odmieniony. Nowe studio, scenografia i szata graficzna. Niezmienny pozostaje jedynie duet prowadzących, czyli Dorota Wellman i Paulina Młynarska.
 • Perfekcyjna Pani Domu: Małgorzata Rozenek i Anthea Turner
  Anthea Turner niedawno gościła w Polsce. Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu spotkała się ze swoją polską odpowiedniczką, Małgorzatą Rozenek. Panie wymieniły się spostrzeżeniami dotyczącymi programu oraz poradami odnośnie prowadzenia domu, razem wystąpiły także w programie "Dzień dobry TVN". Która z nich wygląda na większą perfekcjonistkę?
 • W dobie równouprawnienia nawet dzieci wiedzą, że o ład i porządek w domu powinny dbać nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dlatego w najbliższym odcinku "Perfekcyjnej Pani Domu" zobaczymy, jak Małgorzata Rozenek uczy porządku pewnego młodego kawalera.
 • Małgorzata Rozenek do perfekcji opanowała sztukę sprzątania i organizacji życia domowego. W pierwszym odcinku pomoże uporządkować życie dwóm mamom na pełen etat. Która z nich zostanie "Perfekcyjną Panią Domu"?