• Besides, Maciej Rock, Paulina Sykut w "Must be the music"
  W niedzielę zakończyła się 8. edycja "Must be the music". Zwycięzcą okazał się zespół Besides, który zgarnął 100 tys. złotych oraz kontrakt płytowy.
 • Projekt AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI
  Czy dziecko, które nie radzi sobie w szkole i nie ma warunków, by po lekcjach na płatnych korepetycjach walczyć o lepsze oceny, musi wpaść w czarną dziurę edukacyjnej porażki? Odpowiedź oczywiście brzmi NIE, ale sposób na wyciągnięcie go z przepaści nie jest już taki oczywisty. "Dajmy dzieciom rybę, potem wędkę, a na koniec nauczmy je, jak być wędkarzami! Tak, by poradziły sobie w życiu!" - apeluje Stowarzyszenie WIOSNA, które poza SZLACHETNĄ PACZKĄ, organizuje również program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI . Oto, o co w nim chodzi.
 • prezenterka rzuca pracę na wizji
  Prezenterka jednak z amerykańskich stacji telewizyjnych, zrobiła wszystko, by jej odejście z pracy zostało zauważone. "Fu**k it, I quit" powiedziała na antenie dodając, że zamierza wyjechać do Kanady i przyłączyć się do ruchu działającego na rzecz legalizacji marihuany.
 • CeZik
  Podczas, gdy polskie stacje telewizyjne startują z jesiennymi ramówkami, CeZik robi szydercze podsumowanie ich oferty programowej. Posłuchajcie, co sądzi o popularnych serialach i programach telewizyjnych.
 • Wojciech Modest Amaro w "Hell's Kitchen"
  We wtorek na antenie Polsatu zadebiutowała polska edycja popularnego na całym świecie, kulinarnego show "Hell's Kitchen". W rolę piekielnego szefa kuchni wcielił się Wojciech Amaro, który już od pierwszego odcinka dał popalić uczestnikom.
 • nowa czołówka "Ekipy z Warszawy"
  Każda stacja telewizyjna ma swoją stylistykę. Internauci postanowili więc sprawdzić, jak prezentowałoby się reality show "Ekipa z Warszawy", gdyby zamiast przez MTV, zostało wyprodukowane przez Telewizję Polską. Jak Wam się podoba Trybson w takiej oprawie?