• Katarzyna Figura właśnie rozpoczęła sądową batalię o rozwód. Aktorka chce odejść od męża, który przez wiele lat bił ją i poniżał. W przeszłości jednak tłumaczyła jego zachowania i twierdziła, że "jest bita, bo się jej należy".
 • Znane kobiety, które były ofiarami przemocy
  Nie tylko anonimowe kobiety doświadczają koszmaru przemocy w związku. Oto polskie i zagraniczne gwiazdy, którym przytrafiła się ta okropność. Co gorsza: nie wszystkie wyciągnęły z niej wnioski i postanowiły lepiej ulokować uczucia...
 • Katarzyna Figura
  Występuje w serialu TVP i gra w teatrze. I na razie nic ponad to nie będzie robić. Katarzyna Figura, która przygotowuje się do sądowej batalii rozwodowej, nie chce dawać mężowi argumentów w walce o prawo do opieki nad ich córkami.
 • Dawno nie było w polskim show biznesie sprawy tak bulwersującej, jak wyznanie Katarzyny Figury o tym, że była maltretowana przez męża. Głos w tej sprawie zabrał również Tomasz Lis, który gościł ją w swoim programie. Jego stanowisko, choć pełne współczucia dla aktorki, nie jest jednoznaczne.
 • W rodzimych mediach wciąż pojawiają się echa dramatycznej sprawy maltretowania Katarzyny Figury przez jej męża. Na temat tej sytuacji wypowiadają się kolejne znane postaci i nie wszystkie pochwalają postawę aktorki. Anna Samusionek na przykład uważa, że publiczne wyznanie, w tym przypadku było błędem .
 • Katarzyna Figura, która publicznie wyznała, że przez 12 lat swojego małżeństwa była bita i poniżana przez męża, zszokowała opinię publiczną. W potoku słów wsparcia dla cierpiącej aktorki, pojawiają się jednak również głosy krytyki. Jeden z nich należy do Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
 • Te wyznania gwiazd zszokowały opinię publiczną
  Gwiazdy zazwyczaj chętnie wyjawiają sekrety ze swojego życia osobistego, jest jednak kilka tematów, wciąż uważanych za tabu, o których nawet najbardziej wylewni wolą milczeć. Niektórzy celebryci postanowili jednak przełamać barierę i zdobyli się na wyznania, które zszokowały opinię publiczną.
 • Bita, poniżana, wyzywana, niszczona - Katarzyna Figura odważnie opowiedziała o swoim małżeństwie. O tym, jak wielką było pomyłką. Ceniona aktorka, która od lat zachwyca urodą, podjęła decyzję, by skończyć swoje małżeństwo. W rozmowie z "Vivą" Figura opowiedziała o swym dramacie i zastanawiała się, ile kobiet codziennie musi przechodzić to co ona.
 • Kilka dni temu media obiegła informacja mówiąca o tym, że Katarzyna Figura rozwodzi się z mężem, Kaiem Schoenhalsem. Teraz, na łamach kolorowego magazynu aktorka wyznaje, iż po 12 latach związku postanowiła odejść, ponieważ jej małżeństwo było toksyczne .