• Czy makowiec może zaskoczyć? Oto pięć przepisów, które udowadniają, że nawet najbardziej tradycyjne ciasto może nabrać niesamowitego charakteru. Wystarczy przygotować je trochę innym sposobem niż zazwyczaj.
 • Wigilia kapustą pachnąca
  Wigilijna kapusta z grzybami na pewno nie jest trudna do przygotowania. Ważne jednak, by zacząć odpowiednio wcześnie. I w żadnym razie nie należy odpuszczać sobie całonocnego moczenia grzybów.
 • Bożonarodzeniowe ciasteczka
  To jeden z najbardziej magicznych świątecznych rytuałów, do którego można wciągnąć wszystkich domowników. Kruche ciasteczka, pięknie ozdobione, będą się także niesamowicie prezentować na bożonarodzeniowej choince.
 • Ciasto z piernikowym nadzieniem
  Piernik to jedno z najbardziej bożonarodzeniowych ciast. Może w tym roku spojrzeć na niego z nieco innej strony? Oto dwa przepisy, które nie tylko zmienią twoje myślenie o pierniku, ale też wprowadzą nieco zamieszania na świątecznym stole. Wypróbuj!
 • Najlepsze świąteczne przepisy
  Bez świątecznej zupy nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia. Tylko którą z nich wybrać? Nie ważne, czy zdecydujesz się na barszcz, grzybową czy rybną - każda z tych nich, choć zgodna z tradycją, może wnieść powiew świeżości na wigilijny stół. Poddamy, jak to osiągnąć.
 • Nalewki na Boże Narodzenie
  By zdążyć, za ich przygotowanie trzeba zabrać się najpóźniej miesiąc przed Bożym Narodzeniem. Tylko wtedy ich smak będzie głęboki, a aromat wprost oszałamiający. Oto przepisy na nalewki, które wzbogacą twój świąteczny stół.
 • Świetne przepisy na święta
  Tatar na świątecznym stole? Dlaczego nie, skoro jest przygotowany ze śledzia! A może zamiast tradycyjnych dań, w tym roku dla odmiany sięgniesz po krewetki? Oto kilka nietypowych przekąsek świątecznych - efektownych, ale to nie znaczy, że trudnych.
 • Królik w panierce
  Szukasz dania, które będzie rozkoszą dla podniebienia? Przygotuj comber z królika w panierce z orzechów pistacjowych z sosem z białej czekolady, gorgonzoli i białego pieprzu. Taka mikstura wspaniałych smaków oszołomi każdego. Oto przepis dla czterech osób.
 • Ewa Kopacz zdradza swój autorski przepis
  Chcesz zadbać o zdrowie również za pomocą odpowiedniej kuchni? Nikt lepiej nie doradzi niż sama minister zdrowia. Oto potrawy, które poleca Ewa Kopacz i wyjątkowy przepis jej autorstwa
 • Świetne przepisy na święta
  Zanim świąteczny stół wezmą we władanie klasyczne wigilijne dania, zaskocz gości, pobudź ich podniebienia i wprowadź w świąteczną atmosferę. Jak? Za pomocą tych oryginalnych przystawek wigilijnych. Zaskakujące nowymi smakami i etycznym wyglądem, w rzeczywistości wcale nie są trudne do przygotowania. Sprawdź!