• Kobieta po rozstaniu z partnerem
  Są takie kobiety, które - chcąc zatrzymać przy sobie mężczyznę - okłamują go, że są w ciąży. Na dowód tego pokazują zakupione pozytywne testy ciążowe, wyniki badań lub usg...
 • Szalona para
  Nawet, jeśli inność wydaje się atrakcyjna, kochanków coś musi łączyć, żeby stworzyli udaną i długotrwałą relację.
 • Zakochana para
  Prawdopodobnie każdy z nas marzył kiedyś o wielkiej, szalonej miłości - takiej jak w filmach czy najpopularniejszych książkowych romansach. Wiemy jednak doskonale, że szara rzeczywistość nie sprzyja takim miłosnym przygodom. Dlatego też wiele osób pozwala sobie na pewne „rozluźnienie” podczas wyjazdów urlopowych.
 • Walentynkowy upominek
  Walentynki to święto, które wywołuje wiele sprzecznych reakcji. Opinie na jego temat są podzielone.
 • Pocałunek
  Korzystnie wpływają na nasze zdrowie i nastrój - wzmacniają odporność i chronią przed depresją. Chodzi o pocałunki, które dziś (6 czerwca) mają swoje święto. Dokładnie nie wiadomo, kto i dlaczego wymyślił Światowy Dzień Pocałunku, ale jest pewne, że jest on bardzo popularny.
 • Szczęśliwa para w łóżku
  Mówi się, że posiadanie dzieci to najlepsze, co może nas spotkać w życiu. Dzięki pociechom mamy czuć się spełnieni i szczęśliwi w związku. Nic bardziej mylnego – dowodzą brytyjscy naukowcy w badaniu z udziałem ponad pięciu tysięcy osób.
 • Takich mężczyzn lepiej unikać:
  Na początku znajomości, kiedy fascynacja mężczyzną sięga zenitu, zwykle trudno nam krytycznie spojrzeć na jego zachowania i na ich podstawie ocenić, jaki może być partnerem. A szkoda, bo to właśnie te niby nic nieznaczące sygnały wiele mogą nam o nim powiedzieć. Oto krótka lista męskich zachowań, które powinny nas skłonić do poszukiwania innego obiektu zainteresowania.
 • Wygląd twarzy wpływa na długość związku
  Co ma wpływ na to, jak długo trwa dany związek? Zapewne wiele rzeczy, a wśród nich ... rysy twarzy przyszłego partnera. Ostre rysy twarzy mężczyzn wzbudzają strach u pań, wyraziste rysy pań przyciągają uwagę panów - wynika z najnowszych badań.
 • Uwiedź swojego mężczyznę
  Chcesz, by on wciąż szalał na Twoim punkcie? Skorzystaj z przygotowanych przez psycholog Danutę Gruszczyńską metod, a przez kolejne lata nie przyjdzie mu do głowy oglądać się za innymi dziewczynami. Uwiedź swojego mężczyznę. Nie tylko w Dzień Zakochanych.
 • Facet z problemem
  Londyńscy naukowcy być może odkryli przyczynę samotności. Z badań wynika, że osoby samotne mają specyficzną budowę mózgu, która utrudnia im odbiór sygnałów społecznych.