• Piłkarze Legii Warszawa
  Wydział Gier PZPN odrzucił protest Gryfa Wejherowo po pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa. Tym samym utrzymany został wynik z boiska - stołeczny klub pokonał w miniony wtorek trzecioligowca 3:0.
 • Michał Żyro
  Po pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski Gryf złożył protest do PZPN. W meczowym protokole w wyjściowym składzie Legii wpisano Jakuba Rzeźniczaka, a zagrał Artur Jędrzejczyk. Warszawianie wygrali w Wejherowie 3:0, ale teraz grozi im walkower 0:3.
 • Michał Kucharczyk
  Pięć klubów z czołówki Ekstraklasy oraz po jednym z pierwszej, drugiej i trzeciej ligi pozostało w rywalizacji o piłkarski Puchar Polski. We wtorek i środę odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Najciekawsze pary to Gryf Wejherowo - Legia i Lech - Wisła.
 • Stadion w Wejherowie
  Nie ma już biletów na pierwszy ćwierćfinałowy mecz (13 marca) piłkarskiego Pucharu Polski trzecioligowego Gryfa Wejherowo z Legią Warszawa. 979 wejściówek z dołączonym pamiątkowym szalikiem w cenie 70 złotych rozeszło się pierwszego dnia sprzedaży.
 • Gryf cieszy się po zwycięstwie nad Górnikiem
  Rewelacja Pucharu Polski, III-ligowy Gryf Wejherowo musiał wygrać aż 10 meczów, aby dotrzeć do ćwierćfinału tych rozgrywek. Za pokonanie Górnika Zabrze piłkarze dostali 60 tysięcy złotych do podziału, a jeśli zdobędą to trofeum sponsor obiecał milion.
 • Gryf lepszy od Górnika
  Sensacyjnie rozpoczęła się 1/8 finału Pucharu Polski. Faworyzowany Górnik Zabrze przegrał w Wejherowie z miejscowym Gryfem 0:1 i odpadł z rozgrywek.
 • Wojewoda pomorski odwołał mecz Pucharu Polski
  Nie dojdzie do skutku zaplanowany na środę mecz rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu Polski pomiędzy trzecioligowym Gryfem Wejherowo i beniaminkiem I ligi Zawiszą Bydgoszcz. Zakaz rozegrania tego spotkania wydał we wtorek wojewoda pomorski Roman Zaborowski.