• Grzegorz Lato
  Mimo, że minął już rok od organizacji Euro 2012, to Grzegorz Lato nadal zarabia na nim spore pieniądze. Według nieoficjalnych informacji na konto byłego prezesa PZPN wpływa kilkadziesiąt tysięcy złotych.
 • Michał Listkiewicz
  Stadion Narodowy wciąż nie doczekał się piłkarskiego debiutu. Rodzi się więc pytanie jak wykorzystać arenę Euro 2012 by ta była w stanie się utrzymać. Z propozycją wychodzi były prezes PZPN, Michał Listkiewicz.
 • Donald Tusk
  Do rozpoczęcia Euro 2012 zostało niewiele czasu. Wiemy, że sieć autostrad gotowa będzie tylko w planach. Stadion Narodowy już dawno miał być gotowy, a póki co nadal na nim nie można grać. Skompromitujemy się na oczach świata - twierdzi w rozmowie z dziennikiem.pl Jan Tomaszewski.
 • Jerzy Dudek
  Działacze Polskiego Związku Piłki Nożnej na każdym kroku dają polskim kibicom powody do wstydu. Na pół roku przed rozpoczęciem mistrzostw Europy były bramkarz Realu Madryt Jerzy Dudek nie ma wątpliwości, że fatalna atmosfera wokół reprezentacji to wina właśnie najważniejszych ludzi w PZPN.
 • Franciszek Smuda (w środku)
  Czyżby selekcjoner reprezentacji Polski coś przeczuwał? Franciszek Smuda złożył kibicom świąteczne życzenia. Niestety z treści jasno wynika, że na Euro 2012 niczego dobrego spodziewać się nie możemy.
 • Franciszek Smuda
  Wszyscy zastanawiają się, czy ostatnie zamieszanie wokół godła na koszulkach i afery w PZPN nie miały negatywnego wpływu na morale reprezentacji. "Nie ma żadnego kryzysu. Piłkarze nie odczuwają tego zamętu, a orzełek wrócił do gniazdka" - zapewnia Franciszek Smuda.
 • Joanna Mucha
  Co stanie się z PZPN? Tego nie wie nawet minister sportu. Joanna Mucha rozważa kilka scenariuszy. Niestety najbardziej prawdopodobny jest taki, że Grzegorz Lato na fotelu prezesa utrzyma się do końca Euro2012.
 • Ireneusz Graś
  "Sytuacja w PZPN wymaga zmian, ale jest kwestią dyskusyjną, czy okres przed Euro 2012, to czas ku temu najwłaściwszy" - powiedział w niedzielę rzecznik rządu Paweł Graś. Dodał, że zdaniem premiera Donalda Tuska, czas na ewentualne zmiany jest po mistrzostwach.
 • Grzegorz Lato
  Chociaż w czasach, kiedy Grzegorz Lato czarował kibiców swoją grą, naszym piłkarzom nie płacono fortuny, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej już dziś należy do najbardziej zamożnych ludzi w futbolowym środowisku. I z każdym miesiącem jego konto w banku solidnie puchnie.
 • Grzegorz Lato
  Prawie milion euro - tyle będzie wynosić premia od UEFA dla Grzegorza Laty za Euro 2012. Jest tylko jeden warunek - król strzelców mistrzostw świata z 1974 roku musi utrzymać swój prezesowski stołek w PZPN.