• PO: dobrze, że PZPN wycofał się z bzdurnej decyzji
  Dobrze, że PZPN wycofał się z bzdurnej decyzji - w ten sposób politycy PO komentowali w środę decyzję o przywróceniu godła narodowego na koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski.
 • Co z orzełkiem? PZPN wreszcie podjął decyzję
  Czy orzełek wróci na koszulki reprezentacji? Po wielkiej burzy w mediach i atakach wściekłych kibiców, piłkarscy działacze wreszcie podjęli decyzję. Oto, w jakich koszulkach zagrają Polacy.
 • PO chce, żeby orzełek był obwiązkowy
  Platforma Obywatelska złoży w czwartek do marszałek Sejmu Ewy Kopacz projekt nowelizacji ustawy o sporcie, który nakłada na reprezentantów Polski obowiązek używania godła narodowego na strojach reprezentacyjnych.
 • PZPN tłumaczy się z braku orzełka na koszulkach
  PZPN tłumaczy się, dlaczego na koszulkach piłkarzy nie ma orła. Marketingowcy wyjaśniają, że kibice nie powinni być oburzeni, bo tak naprawdę godło Polski nie zniknęło.
 • Polska rozera mecz z reprezentacją Francji na stadionie Legii w Warszawie
  "Ryzyko było zbyt duże" - oceniły władze PZPN. Po poniedziałkowej opinii policji właściwie nie było innego wyjścia: mecz reprezentacji Polski i Francji został przeniesiony do innego miasta.
 • Nowe logo, nowy wizerunek? PZPN stawia na PR
  Polski Związek Piłki Nożnej będzie miał nowe logo. Szczegóły zostaną ujawnione za kilka miesięcy, ale wiadomo, że nowy znak ma się znacznie różnić od poprzedniego. Celem zmiany jest m.in. poprawa rozpoznawalności i wizerunek związku.
 • PZPN sfałszowało dokumenty? Doniesienie działacza
  Przewodniczący Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Kazimierz Greń uważa, że piątkowe Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze PZPN nie powinno się rozpocząć, ponieważ poprzednie nie zostało oficjalnie zakończone.
 • Lato prosi kibiców o cierpliwość
  Grzegorz Lato zaapelował w środę do dziennikarzy i kibiców o cierpliwość w przypadku piłkarskiej reprezentacji Polski. Podczas konferencji w Poznaniu prezes PZPN podpisał umowę o przedłużeniu współpracy sponsorskiej z firmą Kreisel.