• Radosław Sikorski
  Składam zawiadomienie do Prokuratury Krajowej, że prezes TVP Jacek Kurski, aby przykryć problemy swoje i PiS ponownie gra przestępczymi taśmami - napisał na Twitterze b. szef MSZ Radosław Sikorski, w reakcji na ujawnienie przez portal tvp.info kolejnych fragmentów jego rozmów.
 • Policja w biurze Radosława Sikorskiego
  "Za 24 godziny Radziu Sikorski zginie, zostanie zabity" - brzmi groźba z anonimowego listu, który trafił do biura poselskiego, jakie marszałek sejmu prowadzi w Bydgoszczy. Sprawę potraktowano bardzo poważnie i wezwano na miejsce policyjnych pirotechników.
 • Fotoreporterzy kochają śmieszne miny Radosława Sikorskiego
  Radosław Sikorski nie może powiedzieć o sobie, że ma twarz pokerzysty. Choć z pewnością taka przydałaby mu na stanowisku szefa dyplomacji, jakie piastował przez siedem lat. Z pewnością za to może powiedzieć, że co w duszy, to na obliczu. Kiedy nowy marszałek Sejmu śmieje się, to śmieje się całym sobą. Kiedy się oburza, to rzuca błyskawice z oczu. Przedstawiamy przegląd najciekawszych min i grymasów Radosława Sikorskiego.
 • Radosław Sikorski
  Sfrustrowany, konfliktowy, będzie atakował opozycję. Tak przedstawiciele PiS, Twojego Ruchu i SLD mówią o przyszłym marszałku Sejmu. Radosław Sikorski jest wspólnym kandydatem koalicji PO-PSL na to stanowisko.
 • Radosław Sikorski (źródło: Newspix) / Federica Mogherini (źródło: PAP/EPA)
  Zapowiada się walka Polski z Włochami o stanowisko szefa unijnej dyplomacji. Warszawa i Rzym zgłosiły oficjalnie swoje kandydatury. To Radosław Sikorski i Federica Mogherini, obecni ministrowie spraw zagranicznych. Czy sprawdzi się powiedzenie - gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta?
 • Choć policja nie odnotowała w dzień referendum żadnych naruszeń ciszy wyborczej, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że naruszyli ją twitterowicze. Przez cały dzień mieliśmy do czynienia z przekazywaniem danych o frekwencji, choć nie wprost, a za zasłoną... grzybobrania. Udział wziął w nim również minister Radosław Sikorski.
 • Zabytkowy dworek
  15 lat - tyle trwał remont zabytkowego dworku, w którym mieszka teraz minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski z żoną. Zniszczony przez komunistów dawniej mieścił m.in. biura PGR-u. Jak dzisiaj wygląda odnowiony budynek?