• osiedle
  Ostatnie dni przed rozpoczęciem roku akademickiego to bardzo gorący okres na rynku najmu mieszkań. Jest to też czas, w którym szczególnie aktywni są pospolici oszuści. Jak ustrzec się przed utratą pieniędzy?
 • Truizmem jest już stwierdzenie, że kupno mieszkania to częstokroć "transakcja życia", a poradniki jak zrobić to bezpiecznie i bez problemów można liczyć w sieci już w dziesiątkach przypadków. Czy faktycznie istnieje jakiś uniwersalny patent na stuprocentowo pewne przeprowadzenie procesu nabycia własnych "czterech kątów"?
 • Osiedle
  Wybór dewelopera, od którego kupimy mieszkanie, to jedna z poważniejszych decyzji w życiu. Wiążemy się z nim na długi czas, a to, co wybierzemy, najpewniej będzie miało wpływ na to, jak będzie nam się żyło w nowym miejscu. A przede wszystkim – to ogromny wyraz zaufania wobec dewelopera.
 • mieszkanie
  Spójna oferta wynajmu z przystępną ceną to dziś recepta na wynajem mieszkania nawet w niecałe 24 godziny. Jak jednak stworzyć taką ofertę? Na to pytanie odpowiada Open Finance.
 • mieszkanie
  O czym należy pamiętać kupując mieszkanie na rynku pierwotnym i wtórnym? Oto 5 wybranych faktów do każdego z segmentów mieszkań przygotowanych przez sieciową agencję Metrohouse i portal RynekPierwotny.pl.
 • Wielorodzinny budynek mieszkalny
  Home Broker podpowiada, na co uwagę powinna zwrócić rodzina z potomstwem. Warto przy zakupie pamiętać, że mieszkanie powinno spełniać nasze oczekiwania nie tylko dziś i jutro, lecz i za kilka lat. To ważne, bo w przypadku dzieci potrzeby zmieniają się dużo szybciej niż u dorosłych.