• Katarzyna Piter
  Na czele rankingu WTA bez zmian. Prowadzi Amerykanka Serena Williams, przed Białorusinką Wiktorią Azarenką i Rosjanką Marią Szarapową. Czwarta jest Agnieszka Radwańska.
 • Urszula Radwańska
  W pierwszej dziesiątce światowego rankingu WTA nie zaszły żadne zmiany. Wciąż prowadzi Amerykanka Serena Williams przed Białorusinką Wiktorią Azarenką i Rosjanką Marią Szarapową. Agnieszka Radwańska zajmuje czwarte miejsce.
 • Maria Szarapowa
  Amerykański magazyn "Forbes" przygotował zestawienie najbogatszych pań światowego sportu. W czołówce rankingu królują tenisistki. A w pierwszej dziesiątce listy jest Agnieszka Radwańska.
 • Agnieszka Radwańska utrzymała czwarte miejsce w najnowszym rankingu WTA. Liderką pozostaje Amerykanka Serena Williams, na drugie miejsce z trzeciego awansowała Rosjanka Maria Szarapowa, która zamieniła się miejscami z Białorusinką Wiktorią Azarenką.
 • Agnieszka Radwańska
  Mimo awansu do finału wielkoszlemowego turnieju French Open, Rosjanka Maria Szarapowa spadła z drugiego na trzecie miejsce w rankingu WTA. Szarapowa nie powtórzyła sukcesu sprzed roku, kiedy to wygrała w Paryżu i w związku z tym straciła sporo punktów rankingowych. 
 • Agnieszka i Urszula Radwańskie
  Agnieszka Radwańska - mimo słabego występu w Madrycie zdołała utrzymać czwarte miejsce w rankingu WTA. Niestety jej młodsza siostra Urszula spadła o cztery lokaty i jest 35.
 • Agnieszka Radwańska
  Agnieszka Radwańska zajmuje czwarte miejsce w rankingu tenisistek WTA. Awans o cztery pozycje zanotowała młodsza z sióstr Radwańskich. Urszula klasyfikowana jest na 33. miejscu.
 • Nie ma zmian w pierwszej dziesiątce rankingu WTA tenisistek. Prowadzi Wiktoria Azarenka przed Sereną Williams i Marią Szarapową. Agnieszka Radwańska wciąż jest czwarta.
 • Oto najcenniejsze kobiety polskiego show-biznesu
  Ich twarze, nazwiska, ciała i głosy przeliczane są na fortunę. Każdy chce się pokazać w ich towarzystwie a za reklamy z ich udziałem producenci są skłonni zapłacić fortunę. Które panie są najcenniejsze w polskim show-biznesie? Anja Rubik czy Joanna Krupa? Doda, Monika Olejnik, a może Justyna Kowalczyk? Odpowiedź przynosi nowy ranking „Forbesa”. W tym zestawieniu płeć piękna znalazła się w odwrocie – tylko dwie kobiety uplasowały się w pierwszej dziesiątce. Które panie zostały „wycenione” najwyżej? Kto trzyma pod obcasem rodzimy show-biznes? Zobaczcie!