• Barbara Kurdej-Szatan z córką Hanią
  Rozchwytywana aktorka Barbara Kurdej-Szatan podpisała lukratywny kontrakt z firmą odzieżową, której sukienki prezentowały już wcześniej takie gwiazdy, jak Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Kasia Tusk.
 • Barbara Kurdej-Szatan
  Barbara Kurdej-Szatan zyskała rozgłos, dzięki udziałowi w kampanii reklamowej sieci Play. Okazuje się, że występy w spotach promocyjnych przyniosły jej tak dużą popularność, że obecnie aktorka nie musi zabiegać o propozycje zawodowe.
 • Joanna Koroniewska w ostatnim czasie znacznie rzadziej pojawia się na szklanym ekranie. Była już gwiazda "M jak miłość", wciąż jednak potrafi zarabiać krocie na swoim popularnym wizerunku.
 • Anna Przybylska to aktorka, która niezwykle rzadko pojawia się na ekranach kin i telewizorów. Mimo tego jednak, piękna gwiazda nie narzeka na brak źródeł dochodu. Okazuje się bowiem, że zarabia fortunę na reklamach.
 • Olivia Munn - PETA
  Dobra reklama w ciągu kilkunastu sekund powinna przyciągnąć uwagę i zainteresować, nic więc dziwnego, że prawie każda z nich emanuje erotyką. W końcu nie od dziś wiadomo, że seks sprzedaje się najlepiej… Business Insider opracował listę najseksowniejszych reklam 2012.
 • Juliette Binoche
  Jej babcia urodziła się w Częstochowie, a sama Juliette jest honorową obywatelką tego miasta. Poza tym wszyscy pamiętamy ją z doskonałej roli w filmie Krzysztofa Kieślowskiego „Trzy kolory. Niebieski” – tłumaczy wybór aktorki jako twarzy nowej kampanii banku Jędrzej Marciniak, członek zarządu odpowiedzialny za marketing. Dodaje też: – Zależało nam, aby znaleźć kogoś, kto będzie łączył Polskę i Francję. Wybór od razu padł na Juliette.
 • Emma Watson w reklamie perfum Lancome
  Pierwsze kroki w show biznesie stawiała na planie "Harrego Pottera" jako mała dziewczynka i na oczach widzów przechodziła okres dojrzewania. Dziś Emma Watson jest piękną, młodą, a przede wszystkim mądrą kobietą, która świadomie rozwija swoją aktorską karierę nie zapominając przy tym o takich priorytetach, jak edukacja, czy rodzina.
 • Kasia Glinka
  Kasia Glinka ma powody do zadowolenia. Nie dość, że zrealizowała marzenia o rolach filmowych, to jeszcze podpisała intratny kontrakt reklamowy wart 400 tysięcy złotych - wylicza "Fakt".
 • Tyle Żmuda-Trzebiatowska zarobi na reklamie
  Jest nie tylko bardzo popularna, ale do tego trudno jej odmówić urody i seksapilu - pisze "Fakt". Nic więc dziwnego, że Marta Żmuda Trzebiatowska może liczyć na spore zarobki występując w reklamie.