• Czego nie pojmujemy...
  Tuż po tym jak "piękniejsza połówka" wprowadza się do twojego mieszkania, jej zalety zaczynają wydawać się jakby przyćmione... a do gry wkraczają dotąd nieistotne wady. Część z nich akceptujesz, niektóre ignorujesz... a lwiej części po prostu nie potrafisz pojąć. Nie jesteś sam! Oto zwyczaje kobiet, które dla tysięcy mężczyzn pozostają niezrozumiałe...
 • Para
  Kryzys dopada nawet najlepiej dobrane pary. Jego przyczyną może być pogorszenie sytuacji materialnej, choroba czy nawet pojawienie się dziecka. Zwykle zaczyna się od drobnych nieporozumień, których nie można bagatelizować. Jeśli konflikty zaczną się nawarstwiać i pogłębiać, to rozmowa może już nie wystarczyć. Z doświadczenia terapeutów wynika, że w niesatysfakcjonującym związku dłużej są w stanie żyć mężczyźni niż kobiety.
 • Para
  Według mężczyzn kobiety chciałyby być zaskakiwane niespodziewanym wyjazdem (23%), romantyczną kolacją (16%), prezentem lub kwiatami (11%, 9%). Nie mijają się tutaj z rzeczywistością, ponieważ one właśnie tego pragną. Mężczyźni oczekują, że partnerka zaproponuje im nietypowe zabawy erotyczne (48%). Tylko 2% kobiet ma świadomość tych pragnień i właśnie w ten sposób zaskakuje partnera.
 • Oczekiwania vs. rzeczywistość
  Bywa, że rzeczywistość stałego związku znacznie różni się od tego co podpowiadała kawalerska wyobraźnia, lub filmy dla dorosłych... Rozpoczynając od wyglądu przyszłej partnerki, na seksie z nią skończywszy... Wszystko jest nie tak! Panowie dają upust swoim frustracjom w internecie. Zobacz galerię!
 • Co irytuje facetów?
  Wojna płci trwa! Polem walki na kąśliwe komentarze stał także internet. Internauci dają upust rozgoryczeniu na jednym z portali internetowych, publikując zabawne (lekko złośliwe) memy. Zobacz, co drażni męską część społeczeństwa w Polkach.
 • Skutecznie odstraszający faceci według portalu <a href="http://edarling.pl">eDarling</a>
  Większość facetów zastanawia się nad tym, co zrobić, żeby szybko i łatwo poderwać kobietę. A może warto na początek wyliczyć sposoby na najskuteczniejsze zniechęcenie płci przeciwnej? Jest ich znacznie mniej, a o ich istnieniu wiemy od samych kobiet. Badania przeprowadził portal eDarling .
 • Naukowcy z Boise State University przeprowadzili badania na grupie 484 heteroseksualnych kobiet. Wyniki badań były zadziwiające
  Z ostatnich badań wynika, że 50% heteroseksualnych kobiet czuje pociąg do innej przedstawicielki płci pięknej. Zdaniem naukowców nie ma w tym nic dziwnego, biseksualizm jest bowiem wpisany w naturę kobiety i pojawia się wraz z wiekiem.