• Dolina Krzemowa
  Biznesowi wyjadacze często nie rozumieją znaczenia nowych technologii. Skupieni na zwiększaniu rentowności nie przeprowadzają odpowiednio szybko transformacji cyfrowej - mówi w rozmowie z DGP Jowita Michalska, prezes Fundacji Digital University.
 • Jarosław Kaczyński
  Wiceminister za podatkiem karzącym za brak żony, ministerstwo sprawiedliwości za utrudnieniem rozwodów. Ale PiS, choć nie odstąpił od pomysłu przemiany społeczeństwa w konserwatywnym duchu, odkłada gwałtowniejsze ruchy - pisze w Magazynie DGP Piotr Zaremba.
 • Biuro
  Komisja kodyfikacyjna uzgodniła już wiele rozwiązań, które znajdą się w nowym kodeksie pracy. Ograniczona zostanie np. możliwość wypłacania uznaniowych składników wynagrodzenia - mówi prof. Marcin Zieleniecki, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, przewodniczący komisji kodyfikacyjnej prawa pracy.
 • Szef MSZ ostrzega, że na Białorusi może się zrealizować scenariusz z Tunezji
  Białoruś jest "Kubą Europy", a jej naród pragnie wolności tak samo jak dziesiątki tysięcy ludzi, którzy wyszli na ulice Tunisu czy Kairu - oświadczył w czwartek minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w wywiadzie dla agencji Associated Press.