• Terror
    "Terror" – trzymający w napięciu thriller produkcji AMC, stworzony przez Ridley’a Scotta, Davida Kajganicha i Soo Hugh. Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial opowiada o niebezpiecznej wyprawie Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyrusza na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego.
  • Tabu
    Nominowany do Oscara Tom Hardy wciela się w główną rolę w nowym serialu Tabu, którego polska premiera odbędzie się już w niedzielę, 8 stycznia w serwisie internetowym HBO GO. Serial został wyprodukowany dla stacji FX. Producentami serialu są Tom Hardy, Ridley Scott oraz Steven Knight, który jest również pomysłodawcą produkcji.
  • Charlize Theron i Noomi Rapace na premierze "Prometeusza"
    W londyńskim kinie Empire na Leicester Square odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Ridleya Scotta i jednocześnie jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku – obrazu "Prometeusz". Recenzenci dzieło Scotta chwalą, pisząc, że "Ridley Scott nie wypuszcza fuszerek". My na to wielkie widowisko scence-fiction jeszcze trochę poczekamy, bo polska premiera dopiero 20 lipca. Na pociechę mamy fotograficzną relację z pierwszego pokazu z udziałem reżysera i gwiazd superprodukcji...