• Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Anja Rubik, Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk
  W 2016 roku rozpadło się wiele gwiazdorskich związków, co zaskakujące, znalazły się wśród nich małżeństwa z wieloletnim stażem. Zobacz, które pary powiedziały sobie "do widzenia".
 • Edyta Górniak, Kayah, Małgorzata Foremniak
  W życiu zawodowym odnoszą sukcesy, cieszą się sympatią fanów i zarabiają krocie. Niestety w miłości szczęście im nie dopisuje. Każda z nich, chciałaby znaleźć prawdziwą miłości, na razie jednak spotykają je same rozczarowania. Oto gwiazdy, które nie nie mają szczęścia w życiu prywatnym.
 • Halina Mlynkova, Odeta Moro, Marta Żmuda Trzebiatowska
  W polskim show biznesie niezwykle rzadko zdarzają się rozstania z klasą, po których żadna ze stron nie oczernia publicznie byłego partnera i nie wyciąga na światło dzienne szczegółów z ich związku. Najczęściej bowiem, gwiazdy nie mogą sobie darować, by choć raz wbić byłemu szpilę na publicznym forum.
 • Marta Kaczyńska, Kamilla Baar, Jacek Kurski
  Wiosna to ponoć pora roku, w trakcie której najchętniej się zakochujemy. Ostatnie doniesienia mediów pokazują jednak, że nie na wszystkich działa ona w taki sposób. Oto gwiazdy i polityce, którzy właśnie zakończyli swoje związki, bądź są w trakcie tego procesu.
 • Hubert Urbański i Julia Chmielnik, Maciej i Samanta Stuhrowie, Małgorzata i Jacek Rozenek, Borys Szyc i Zofia Ślotała
  2013 rok w polskim show biznesie przyniósł kilka niespodziewanych rozwodów i głośnych rozstań. Zobacz, czyje związki rozpadły się z największych hukiem.
 • Polskie gwiazdy rozwodzą się na wiosnę
  Wiosna zazwyczaj kojarzy się z miłością, zakochaniem i gorącymi uczuciami. W polskim show biznesie jednak, wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, nastąpił prawdziwy wysyp rozstań i rozwodów.
 • Anna i Andrzej Popkowie rozwiedli się w sierpniu 2011 roku. Jednak informacja o ich rozwodzie dotarła do opinii publicznej dopiero teraz
  W zeszłym roku rozstało się kilka - z pozoru zgodnych - znanych par. Pozostawało mieć nadzieję, że to chwilowe i już żadna gwiazda się nie rozwiedzie. Niestety, początek tego roku przyniósł kolejne smutne wiadomości. Zobacz, komu nie dopisało szczęście w miłości.
 • Szok i niedowierzanie. Johnny Depp i Vanessa Paradis postanowili się rozstać. Nigdy nie byli małżeństwem, ale to wcale nie ułatwia sprawy. Para ma dwoje dzieci i majątek do podziału
  W ostatnich tygodniach świat show-biznesu obiegły informacje o rozstaniach par, które były uważane za wzorowe. A jeśli nawet nie do końca wzorowe, to przynajmniej szaleńczo w sobie zakochane. Dlaczego słynni ludzie decydują się na życie bez swojej drugiej połówki?
 • Ta wiadomość była jak grom z jasnego nieba: Vanessa Paradis i Johnny Depp się rozstają. Wzorowa para show-biznesu podobno cały czas się kłóci.
  Nikt nie wierzył, że małżeństwo Katy Perry i Russela Branda przetrwa chociażby dwa lata. No i stało się - rozpadło się po 14 miesiącach, ale dla nikogo nie było to zaskoczeniem. Katy i Russel po prostu do siebie nie pasowali, bo byli wyjęci z dwóch różnych bajek. Znamy jednak pary, których rozstanie było szokiem dla wszystkich. Zobacz, kto najbardziej zaskoczył świat, decydując się na życie bez swojej drugiej połówki. A może pozornie drugiej połówki?
 • Doda i Nergal przez długi czas patrzyli w tę samą stronę. Choroba Adama zmieniła wszystko. Dziś nie są już razem.
  Ostatnie 12 miesięcy obfitowało w niespodziewane rozstania. Żegnały się pary, które wydawały się być wyjątkowo dobrane i zgodne. Pamiętajmy jednak, że za pośrednictwem mediów dociera do świata tylko część prawdy o tym, co się dzieje w domach ludzi znanych i lubianych. Tylko oni sami wiedzą, jak naprawdę wyglądają ich związki. Zobacz te, które w 2011 roku rozpadły się z hukiem.