• Marian Kowalski
  100 tysięcy podpisów koniecznych, aby zarejestrować kandydata w wyborach prezydenckich, zebrał Marian Kowalski kandydat Ruchu Narodowego.
 • Przemysław Wipler i Janusz Korwin-Mikke
  Wanda Nowicka krytycznie o wczorajszej obecności Przemysława Wiplera w Państwowej Komisji Wyborczej. Wicemarszałek Sejmu uważa, że dla posła, który nie ufa instytucjom publicznym, nie ma miejsca w polityce.
 • Liderzy Ruchu Narodowego: Witold Tumanowicz, Robert Winnicki i Krzysztof Bosak
  Narodowcy zorganizują dziś i jutro kolejne protesty przed siedzibami komisji i komisarzy wyborczych w całym kraju. Centralna manifestacja jutro w południe w stolicy. Jeszcze dziś mają być znane szczegóły.
 • Manifestacja przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej
  Gęsty tłum ponad tysiąca osób zebrał się przed siedzibą Państwowej Komisji Wyborczej. Demonstranci protestują przeciwko nadużyciom i zamieszaniu z liczeniem głosów w wyborach samorządowych. "Leśne dziadki do odsiadki!", "Fałszerze!" - słychać było okrzyki. Do zgromadzonych osób przemawiali między innymi Robert Winnicki z Ruchu Narodowego oraz Ewa Stankiewicz z TV Republika. W pewnym momencie część osób wdarła się do budynku PKW i zajęła salę prezydialną. Policja nie interweniowała.