• Andrzej Lepper
    W Prokuraturze Okręgowej w Łodzi przesłuchano we wtorek detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Materiał z przesłuchania będzie przekazany do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, która prowadzi postępowanie w sprawie samobójstwa Andrzeja Leppera.
  • Jest kolejne nagranie z Andrzejem Lepperem
    Krzysztof Rutkowski ujawnia, że będzie miał kolejne nagrania z wypowiedzią Andrzeja Leppera. Detektyw zdradza, że Lepper wskazuje nazwisko mogące mieć bezpośredni związek z dramatycznymi wydarzeniami.
  • Andrzej Lepper
    Czy Andrzej Lepper przed śmiercią był śledzony? Czy ktoś mu groził? On sam - na nagraniu opublikowanym przez "Super Express" - twierdzi, że tak właśnie było. "Panie, pana wykończą, oni panu nie podarują, niech pan uważa..." - miał słyszeć od ludzi, którzy przychodzili do jego biura. To najprawdopodobniej ostatni zarejestrowany wywiad z byłym przewodniczącym Samoobrony.
  • Ktoś podszedł do niego w czasie pogrzebu Andrzeja Leppera i wręczył płytę DVD. "Proszę to wykorzystać" - dodał. Krzysztof Rutkowski powiedział Wirtualnej Polsce, że znalazł na niej zapis wywiadu z byłym wicepremierem, który miał zostać zarejestrowany w ostatnich miesiącach przed jego śmiercią.