• detektyw Rutkowski
  "Adam Z. od początku poszukiwań Tylman nie mówił całej prawdy. Utrzymywał, że nie wie, co się z nią stało, a z nami rozmawiał zawsze w obecności prawniczki, co utrudniało pracę" - mówił w środę przed sądem b. detektyw Krzysztof Rutkowski, który na prośbę rodziny poszukiwał kobiety.
 • Doprowadzenie do sądu Radosława B. współpracownika / wolontariusza Biura Detektywistycznego Rutkowskiego
  Współpracownik Krzysztofa Rutkowskiego aresztowany na trzy miesiące - zdecydował poznański sąd. Radosław B. usłyszał zarzut namawiania do składania fałszywych zeznań świadka w sprawie poszukiwanej od dwóch tygodni Ewy Tylman.
 • Krzysztof Rutkowski (siedzi)
  Były detektyw i były poseł Krzysztof Rutkowski w rękach policji. Chodzi o głośną sprawę zaginięcia Ewy Tylman z Poznania. "Sprowadzał śledztwo na ślepe tory. Jego ludzie posunęli się do fabrykowania dowodów" - usłyszał portal tvn24.pl nieoficjalnie od jednej ze znających sprawę osób.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura nie będzie prowadziła śledztwa ws. działań Krzysztofa Rutkowskiego w wątku dotyczącym niepowiadomienia policji o podjęciu przez jego pracowników poszukiwań półrocznej Magdy z Sosnowca; policja została bowiem powiadomiona o ich udziale w sprawie.
 • Krzysztof Rutkowski wygrywa z policją - tak uważają Polacy w sondażu
  Krzysztof Rutkowski może sobie pogratulować. Większość Polaków lepiej ocenia działania jego niż śledztwo policji - wynika z sondażu dotyczącego sprawy zaginięcia półrocznej Madzi z Sosnowca.
 • Policja pozywa Rutkowskiego. Poszło o zarzuty wobec komendanta głównego
  Kto ma rację, Rutkowski, czy policja? To rozstrzygnie sąd, bo policjanci składają pozew wobec byłemu detektywowi. Rzecznik komendanta głównego twierdzi, że ma dowody, które potwierdzają wersję mundurowych, nie biura detektywistycznego.