• Katarzyna W. oskarżana o zabicie półrocznej córki Madzi patologicznie kłamie - tak twierdzi Krzysztof Rutkowski. Był jedną z pierwszych osób przesłuchiwanych w tym procesie.
 • Bartłomiej Waśniewski
  Mąż Katarzyny W. z Sosnowca, podejrzanej m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córki Magdy, został przesłuchany w katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo w tej sprawie. Nie podano, czego dotyczyło przesłuchanie.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura przesłuchała Katarzynę W. jako świadka w śledztwie dot. działań firmy detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego. W innym postępowaniu - katowickim - kobieta jest podejrzana m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci półrocznej córeczki.
 • Katarzyna Waśniewska
  Matka małej Madzi z Sosnowca zniknęła! Katarzyna Waśniewska zostawiła list pożegnalny - poinformował w TVN24 detektyw Krzysztof Rutkowski.
 • Rodzice małej Magdy z Sosnowca
  Krzysztof Rutkowski zapowiedział w piątek, że rodzice nieżyjącej Magdy z Sosnowca zamierzają zaskarżyć do sądu przedstawicieli mediów, stawiających im bezpodstawne zarzuty.
 • Bartłomiej Waśniewski w Sosnowcu na pogrzebie swojej córki Madzi
  Kiedy Krzysztof Rutkowski informował o wyprowadzce rodziców małej Madzi z Sosnowca, ujawnił tylko, że przenoszą się 250 kilometrów od swojego miasta. Teraz - jeśli wierzyć forom internetowym - już wiadomo, że Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy przebywają koło Wałbrzycha.
 • Krzysztof Rutkowski
  Gliwicka prokuratura nie będzie prowadziła śledztwa ws. działań Krzysztofa Rutkowskiego w wątku dotyczącym niepowiadomienia policji o podjęciu przez jego pracowników poszukiwań półrocznej Magdy z Sosnowca; policja została bowiem powiadomiona o ich udziale w sprawie.
 • Jestem dobrym człowiekiem, Bóg mi pomaga - mówi Krzysztof Rutkowski
  Mocne wyznanie Krzysztofa Rutkowskiego. "Jestem dobrym człowiekiem" - zapewnia w najnowszym wywiadzie. I jak dodaje, Bóg pełni w jego życiu bardzo ważną rolę. Do niego zwracał się w czasie rozwiązywania zagadki zaginięcia Madzi. "On pomaga" - tłumaczy Rutkowski.
 • Kim jest Krzysztof Rutkowski? Prześwietlamy detektywa!
  "Mieliśmy gdzieś politykę, ale kumple, gorzała i dziwki były na porządku dziennym. Byłem złodziejem kobiet" - wspominał swoją młodość Krzysztof Rutkowski. Od kilku dni jest również złodziejem sukcesu policji w sprawie zaginionej Madzi. Kim jeszcze?