• Krzysztof Rutkowski i Katarzyna W.
  Jeszcze niedawno bronił matki Madzi, dziś nie chce jej widzieć. "Katarzyna Waśniewska nie przestąpi progu mojego mieszkania" - zapowiada ostro właściciel biura detektywistycznego.
 • Bartłomiej Waśniewski
  Mąż Katarzyny W. z Sosnowca, podejrzanej m.in. o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córki Magdy, został przesłuchany w katowickiej prokuraturze, prowadzącej śledztwo w tej sprawie. Nie podano, czego dotyczyło przesłuchanie.
 • Bartłomiej i Katarzyna Waśniewscy
  "Katarzyna Waśniewska zniknęła, zostawiła list pożegnalny" - ogłosił Krzysztof Rutkowski. List trafił w ręce policji. Ale dziennikarze dotarli do jego treści. Zobacz, co napisała matka Madzi, zanim zniknęła.
 • Krzysztof Rutkowski
  Zanim jeszcze Katarzyna Waśniewska zniknęła, Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu, w którym ogłosił, że dla niego sprawa śmierci półrocznej Madzi jest zakończona. Czy te słowa mogły mieć wpływ na decyzję matki dziewczynki?
 • Bartłomiej Waśniewski i jego żona Katarzyna, rodzice Madzi z Sosnowca, przenieśli się do Łodzi
  Odpoczynek w górach, przeprowadzka do Łodzi. A wszystko pod czujną opieką Krzysztofa Rutkowskiego i w świetle kamer. Rodzice małej Madzi z Sosnowca niechętnie współpracują z policją. Stawiają wszystko na budowanie życia od nowa - pisze zbulwersowany "Fakt".