• Nowy rzecznik PiS Marcin Mastalerek
  Pracowity i aktywny dzień dla nowego rzecznika PiS. Następca Adama Hofmana nie zasypia gruszek w popiele i odwiedza jedną redakcję po drugiej. Jeśli nie może być osobiście, to jest telefonicznie. Tak jak to miało miejsce w przypadku TOK FM. 
 • Sejm
  Marszałek Sejmu Radosław Sikorski zwołał na dziś Konwent Seniorów w sprawie audytu podróży zagranicznych posłów oraz sposobu ich rozliczania. To reakcja na wydarzenia ostatnich dni związane z rozliczaniem delegacji do Madrytu trzech posłów PiS Adama Hoffmana , Mariusza Antoniego Kamińskiego i Adama Rogackiego. Zostali oni już w trybie pilnym, w poniedziałek usunięci z partii przez Komitet Polityczny PiS.
 • Radosław Sikorski
  W środę Konwent Seniorów zajmie się kwestią rozliczeń zagranicznych podróży posłów. Zapowiedział to marszałek Sejmu Radosław Sikorski na twitterze.
 • Adam Hofman i Mariusz A. Kamiński
  Doniesienie do prokuratury i audyt zagranicznych delegacji - to niektóre skutki madryckiej wyprawy trzech posłów PiS. Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki zostali w partii zawieszeni kiedy okazało się, że wzięli z sejmowej kasy pieniądze na podróż samochodami, a polecieli do Hiszpanii tanimi liniami w towarzystwie małżonek. Jarosław Kaczyński zapowiada usunięcie ich z partii, a politycy wszystkich opcji ochoczo komentują tę sprawę.
 • Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  PiS ma problem na finiszu kampanii wyborczej. Trzech posłów tej partii zostało zawieszonych w prawach członków, po tym jak ujawniono kulisy ich służbowej wyprawy na posiedzenie Komisji Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy. Politycy mieli nie rozliczyć się z delegacji, do tego na wyjazd zabrali żony i nie uczestniczyli w spotkaniach.
 • Mariusz Antoni Kamiński i Adam Hofman
  Radio ZET wytyka nieścisłości w oświadczeniu PiS na temat służbowej podróży posłów do Madrytu. O wyprawie zrobiło się głośno, gdy wyszło na jaw, że małżonki polityków PiS awanturowały się na pokładzie samolotu linii Ryanair. Lał się także alkohol. Po południu szef klubu Mariusz Błaszczak poinformował, że trójka polityków PiS, którzy lecieli do Madrytu: Adam Hofman, Mariusz Antoni Kamiński i Adam Rogacki, została zawieszona w prawach członków partii do czasu wyjaśnienia sprawy.