• Scarlett Johansson na premierze filmu "Avengers: Czas Ultrona" w Londynie
  Już tylko dni dzielą nas od premiery filmu "Avengers: Czas Ultrona" na polskich ekranach. Jego gwiazdy pracowicie promują superprodukcję, jeżdżąc po całym świecie. Tak było w Londynie…
 • Robert Downey Jr. na premierze filmu "Avengers: Czas Ultrona"
  Oczekiwania są ogromne, w końcu pierwsza odsłona przygód połączonych sił superbohaterów odniosła gigantyczny sukces, stając się trzecim z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Czy "Avengers: Czas Ultrona" uda się ta sama sztuka? W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera superprodukcji Jossa Whedona, a na czerwonym dywanie stawili się jej (super)bohaterowie.
 • Scarlett Johansson w filmie "Avengers: Czas Ultrona"
  Pierwsza odsłona przygód połączonych sił superbohaterów odniosła gigantyczny sukces, stając się trzecim z najbardziej kasowych filmów w historii kina. Czy "Avengers: Czas Ultrona" uda się ta sama sztuka? Oczekiwania są ogromne.
 • Avengers
  Herosi z "Avengers" ustanawiają kolejne rekordy… Superprodukcja jednocząca komiksowych bohaterów Marvela drugi tydzień z rzędu zajmuje szczyt amerykańskiego box office'u. Film stał się też pierwszym w historii, który podczas drugiego weekendu wyświetlania zarobił w Stanach ponad 100 milionów dolarów (a nawet 103 miliony dolarów). Po dwóch tygodniach od premiery obraz przyniósł 373 milionów dolarów. W Polsce od piątku "Avengers 3D" oglądało już 125 751 widzów!
 • Herosi z "Avengers" szybko wrócą
  Wytwórnia Walta Disneya – zadowolona ze spektakularnego wyniku kasowego filmu "Avengers 3D" – zapowiedziała produkcję kontynuacji.
 • Scarlett Johansson jako Czarna Wdowa
  "Avengers" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W akcji najpopularniejsi superbohaterowie ze świata Marvela – Kapitana Ameryki, Iron Mana, Thora, Hulka i innych, a w rolach głównych gorące gwiazdy Hollywood – Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Cobie Smulders, Stellan Skarsgard i Samuel L. Jackson. Polska premiera planowana jest na 11 maja 2012 roku.